R2P Sport – 2 vs BC „Liuksas“ (91:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmasis „C“ lygos „Mažosios“ taurės dalyvis ‒ „R2P Sport ‒ 2“

2015 kovo 17 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 910

Antradienį, kovo 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių, „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „R2P Sport – 2“ ir svečių BC „Liukso“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę aikštės šeimininkai, kaip ir pirmame susitikime, pasiekė nesunkią pergalę, kas atvėrė jiems kelią į pusfinalį. 91:56 (30:18, 16:8, 24:23, 21:7).

Jau nuo pat susitikimo pradžios į priekį pabėgo aikštės šeimininkai, kurių gretose vieną po kito tolimus metimus pataikęs M. Neščiukas vedė komandą į priekį ir suteikė jai devyniolikos taškų persvarą. Kiek vėliau kelis rezultatyvius išpuolius surengė ir BC „Liuksas“, tačiau itin geru žaidimu ilgai neblizgėjo ir pirmą kėlinuką užtikrintai laimėjo „R2P Sport – 2“. 30:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas klostėsi panašiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau „R2P Sport – 2“ ir vėl pataikė kelis tolimus metimus iš eilės, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devyniolikos taškų. Pačioje antrojo ketvirčio pabaigoje eilinį kartą geriau sužaidė aikštės šeimininkai, ko pasekoje jiems pavyko įgyti dvidešimties taškų persvarą. 46:26.

Po ilgosios pertraukos šiek tiek geriau rungtyniavo BC „Liuksas“, kuriam pavyko nežymiai sušvelninti atsilikimą. Kiek vėliau abi komandos varžėsi mėtydamos tik iš tolimos distancijos, tačiau pastebimai geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie padidino skirtumas tarp komandų iki 25-ių taškų. Trečiojo kėlinuko pabaigą kiek geriau sužaidę svečiai šiek tiek sumažino deficitą. 70:49.

Paskutinė rungtynių dalis jau senokai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir joje „R2P Sport – 2“ akivaizdžiai dominavo. Jau pačioje pradžioje aikštės šeimininkai surengė spurtą 17:5 ir įgijo triuškinantį 33-ijų taškų pranašumą, kurį, iki rungtynių pabaigos sugebėjo dar šiek tiek padidinti ir iškovoti daugiau nei užtikrintą pergalę, kuri atvėrė kelią į pusfinalį. 91:56.

Serijoje iki dviejų pergalių 2:0 laimėjo „R2P Sport – 2“ ir žengė į pusfinalį, kuriame susikaus su „Lietuvos šaulių sąjungos“ ir „vaistinė.lt“ poros nugalėtoju.

„R2P Sport – 2“: Marius Neščiokas – 30 tšk., Edvinas Karpavičius – 23 tšk., Laurynas Andrijauskas – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

BC „Liuksas“: Lukas Tamašauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Simonas Ziutelis – 14 tšk., Julius Fiodorovičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„KMAIK“ komanda neatsilaikė, antrojoj rungtynių pusėje, prieš „R2P Sport-2“ komanda. (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:14 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „R2P Sport ‒ 2“ iškovojo Mažosios taurės auksą (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 17:09 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)Antrajame kėlinyje dominavę „R2P Sport ‒ 2“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:38 val.)