Advokatų kontora „Konsus“ vs Aurelinas (73:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 19 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą

2014 gruodžio 19 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 927

Penktadienio vakarą VDU sporto centre buvo sužaistos dar vienos C lygos ALTreklama“ pirmenybių antro etapo, G pogrupo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių „Aurelino“ komandos. Šeimininkams, tai buvo tik pirmosios rungtynės antrajame etape, todėl svečiai turėjo šiokš tokį pranašumą, nes buvo sužaidę jau dvi rungtynes šiame etape. Rungtynės prasidėjo vangiai. Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau toliau atrodo vyko žvalgybinis, labiau gynyba, nei puolimu paremtas krepšinis. Gal ir jaudulys prisidėjo prie netaiklių metimų. Sužaidus beveik pusę kėlinio laiko švieslentė rodė lygybę – 7:7. Per likusį laiką „Aurelino“ krepšininkams geriau sekėsi puolime ir pirmąjį ketvirtį jie laimėjo rezultatu 13:16.

Antrajame kėlinyje komandos parodė visą savo puolimo arsenalą. Pirmąsias minutes puikiai žaidę svečiai sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio laiko jau pirmavo atrodo triuškinančiu skirtumu 24:34. Advokatai nebuvo pasiruošę sudėti rankų ir antroje ketvirčio pusėję jie surengė spurtą ir grąžino rungtynėms intrigą. Po dviejų kėlinukų rezultatu 32:40 ir toliau pirmavo sveičiai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo dar labiau priartėti, bet svečiai netrukus vėl susigrąžino dviženklį pranašumą 43:56. Visasa rungtynes atsiliekančiųjų vaidmenyje buvę advokatai paskutinėmis minutėmis žaidė užtrikrintai tiek puolime, tiek gynyboje ir prieš lemiamą ketvirtį vėl sugebėjo grąžinti intrigą šio vakaro rungtynėse – 52:56.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių pelnomais taškais ir skirtumas vėl pradėjo augti, tačiau visas rungtynes kovojantys advokatai vėl sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų 58:63. Tačiau daugiau skirtumo sumažinti jiems nepavyko. Likus žaisti apie dvi minutes komandas skyrė 10 taškų 67:77. Rungtynių pabaigoje baudavimo taktiką pasirinkusiems šeimininkams šio vakaro rungtynėse nebepavyko kažko pakeisti ir jie turėjo pripažinti „Aurelino“ pergalę rezultatu 73:79.

Po rungtynių Advokatų kontoros „Konsus“ komandos treneris A.Šiaulys kalbus nebuvo: „Nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų, trūko tiesiog sportinio pykčio žaisti ir tiek.“

Laimėtas rungtynės „Aurelino“ treneris apibudino taip: „Pergalę lėmė tai ,kad nedaug šiandien mūsų susirinko, žaidėmė užtikrintą komandinį žaidimą. Pateikėme svarbius metimus, baudas, tai ir privedė prie pergalės.“

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 26 tšk., Povilas Mickūnas – 17 tšk., Vilius Valentinas – 16 tšk. (8 išpr. praž.)

Aurelinas: Simas Šileika – 27 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 18 tšk., Giedrius Bartkus – 13 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Aurelinas“ iškovojo gan lengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:00 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)