Garliava vs SportoLinija.lt (59:52)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Garliava“ namuose pranoko „Sportolinija.lt“

2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1421

2014 sausio 20 dieną, C lygos rungtynėse, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko "Garliava" (šeimininkai) ir "Sportolinija.lt" (svečiai). Pirmasis nerezultatyvus kėlinys baigėsi rezultatu – 5:6. Antrasis jau buvo kur kas rezultatyvesnis ir jį geriau sužaidę "Garliavos" vyrai turėjo šešių taškų persvarą – 25:19. Trečiasis ketvirtis jau klostėsi taškas į tašką ir "Sportolinija.lt" sumažino atsilikimą iki keturių – 38:34. Ketvirtame kėlinyje intrigos nebuvo ir užtikrintai link pergalės nužygiavo šeimininkai laimėję rungtynes rezultatu – 59:52. "Garliavai" tai buvo antra pergalė per šešis mačus ir jie kol kas užima pirmą vietą R grupėje, o "Sportolinija.lt" komanda patyrė penktą pralaimėjimą iš penkių rungtynių ir užimą penktą vietą.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus pusę pirmo kėlinio rezultatas buvo – 3:2. Tuomet dar du taškus pelnė Martynas Liaugaudas ir svečiai išsiveržė į priekį – 3:4. Kėlinys baigėsi komandoms dar apsikeitus po du taškus ir po pirmo kėlinio rezultatu – 5:6 priekyje buvo "Sportolinija.lt".

Antrasis ketvirtis prasidėjo kur kas rezultatyviau ir šeimininkai laimėję atkarpą – 8:2 išsiveržė į priekį – 13:8. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Gytis Jankauskas, o tuomet šešiais taškais atsakė Daumantas Blužas, dar du pridėjo Rokas Cicėnas ir skirtumas pirmą kartą dviženklis – 21:9. Du taškus pelnė Gytis Jankauskas, o du baudos metimus sumetė Mantas Šimkevičius ir rezultatas – 23:11. Šešis taškus pelnė svečiai ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų, o kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po du taškus ir po dviejų kėlinių – 25:19.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, kai keturiais atsakė ir svečiai ir skirtumas išliko nepakitęs – 29:23. Atkarpą 4:1 laimėjo šeimininkai ir dar kiek padidino skirtumą, tačiau tris taškus pelnė "Sportolinija.lt", o dviem atsakė "Garliava" ir skirtumas aštuoni taškai – 35:27. Penkis taškus pelnė Gytis Jankauskas, o po du apsikeitė komandosir rezultatas – 37:34. Paskutinį tašką baudos metimu šiame kėlinyje pelnė Mantas Šimkevičius38:34.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo M. Liaugaudo tritaškiu, o du taškus su baudos metimu pelnė Mantas Šimkevičius ir skirtumas išliko nepakitęs – 41:37. Du tritaškius pataikė Karolis Butkus, o šeimininkai pelnė septynis taškus ir rezultatas – 48:43. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o per kitas dvi minutes ir dar po keturis tad skirtumas išliko tas pats – 56:51. Po vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Rokas Cicėnas ir Gytis Jankauskas, o rungtynes užbaigė Julius Demenius sumetęs abi baudas. Galutinis rungtynių rezultatas – 59:52.

Garliava: Mantas Šimkevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Bavikinas – 14 tšk., Rokas Cicėnas – 9 tšk.

SportoLinija.lt: Gytis Jankauskas – 17 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Martynas Liaugaudas – 15 tšk., Karolis Butkus – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Garliava“ nepasipriešino „Kulautuvai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:24 val.)„vaistinė.lt“ nepagailėjo „SportoLinija.lt“ ekipos (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:35 val.)Kauno „Liberalai“ po pratęsimo palaužė „Sportolinija.lt“ ekipą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„Garliava“ turėjo pripažinti „vaistinė.lt“ pranašumą (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Garliava“ pelnytai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno liberalai“ dar kartą įveikė „SportoLinija.lt“ ekipą (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „SportoLiniją.lt“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:44 val.)„Garliava“ nepajėgė pasipriešinti „Dumblui“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 12:18 val.)