Galera vs Baltic Transline (89:58)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Galera paskutiniame kėlinyje sutraiškė Baltic Transline

2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 23:29 val., peržiūros: 1590

2013 lapkričio 16 dieną, C lygos rungtynėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko Galera (šeimininkai) ir Baltic Transline (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir nė viena komando neįgijo didesnės persvaros – 15:12. Antrasis kėlinys vėl kiek geresnis šeimininkams kurie po dviejų kėlinių pirmavo – 38:30. Trečią kėlinį Galera laimėjo dar vienu tašku ir po trijų kėlinių pirmavo devyniais taškais – 61:52. Ketvirtame ketvirtyje jau dominavo šeimininkai, laimėję šį kėlinį 28:6 susikrovė triuškinantį pranašumą ir galutinis rungtynių rezultatas – 89:58.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų sėkmingomis atakomis, o tuomet atkarpą 6:3 laimėjo svečiai – 5:8. Keturis taškus surinko šeimininkai ir išsiveržė į priekį, tačiau dvitaškiu atsakė Kęstutis Kaupas ir Baltic Transline vėl priekyje – 9:10. Kėlinio pabaigoje du tritaškius pataikė šeimininkai, o dvitaškiu atsakė svečiai ir po pirmo ketvirčio – 15:12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeitus po tris taškus, o per kitą minutę dar po du ir skirtumas išliko nepakitęs – 20:17. Keturis taškus surinko Galera, Transline ekipa atsakė tritaškiu ir skirtumas keturi taškai – 24:20. Atkarpą 10:3 laimėjo Galera ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 34:23. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį svečiai baigė trimis taškais ir po dviejų kėlinių – 38:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo trimis dvitaškiais kuriuos pelnė šeimininkai, o dviem tritaškiais atsakė svečiai ir skirtumas išliko aštuoni taškai – 44:36. Keturis taškus surinko BalticTransline ir sumažino atsilikimą per pusę, o tuomet dar po tris taškus apsikeitė komandos – 47:43. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet sekė Galeros atkarpa 7:0 ir skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 56:45. Du taškus pelnė svečiai, o tritaškiu atsakė Darius Liakauskas – 59:47. Kėlinys baigėsi penkiais Transline taškais, bei dviem Galeros ir po trijų ketvirčių – 61:52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiems komandoms surinkus po tris taškus, o tuomet dar septynis taškus be atsako surinko šeimininkai – 71:55. Abu baudos metimus prametė Tomas Viršilas, o tada sekė Galeros atkarpa 16:0 ir skirtumas išaugo iki 32 taškų – 87:55. Tritaškį smeigė Tomas Viršilas, o rungtynes dvitaškiu pabaigė Jonas Grigaras89:58.

Galerai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės, o Baltic Transline patyrė antrąjį pralaimėjimą iš ketverių rungtynių.

Galera: Jonas Grigaras – 36 tšk. (5 išpr. praž.), Vygintas Kalesnikas – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Aurimas Juozapaitis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Stonys – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Baltic Transline: Tadas Gaurilčikas – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 15 tšk., Aivaras Keršis – 9 tšk.

„Transalmis“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kauno Rami“ sezoną baigė sutriuškindama „Baltic Transline“ (2014 vasario 28 d., penktadienis, 00:01 val.)„Grizliai“ nepasigailėjo „Baltic Transline“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:36 val.)„MPG“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Kaunas“ lengvai įveikė „Baltic transline“ ekipą. (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Transalmis“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Košmaro“ krepšininkų žaidimas kovoje su „Baltic Transline“ priminė tikrą košmarą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:30 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ateltas“ įrodė pranašumą prieš „Galerą“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 00:07 val.)Kovingumą pademonstravęs „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Galerą“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:30 val.)„Kauno Rami“ pademonstravo charakterį, bet pergalė atiteko „Baltic Transline“ ekipai (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:29 val.)