Olimpas vs BC „Partizanas“ (56:87)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

BC „Partizanas“ ketvirtame kėlinuke palaidojo visas varžovų viltis

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 1566

Lapkričio 17 dieną, 16.15 val., "LSMU" sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Olimpas" (šeimininkai) ir BC „Partizanas“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, pirmame kėlinuke į priekį žaibiškai nutolo svečiai, kurie pasiekė net 17 taškų pranašumą, tačiau netrukus "Olimpo" žaidimas visiškai pasikeitė ir šeimininkai ėmė sparčiai artėti. Skirtumas vienu metu ištirpo vos iki 4 taškelių ir atrodė, jog laukia labai intriguojanti rungtynių pabaiga, bet vėliau BC „Partizanas“ sugebėjo įrodyti, jog yra gerokai aukštesnio lygio komanda ir paskutinėmis susitikimo minutėmis jau triuškino varžovus. O rungtynės baigėsi rezultatu 56:87.

Nors pirmosiomis minutėmis abi komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau netrukus BC „Partizanas“ įjugė aukštesnę pavarą ir užklupo varžovus nesustabdomu puolimu. "Olimpo" komandos veiksmai labai greitai išsiderino, žaidėjai atakavo netaikliai, o komandos situaciją pataisydavo nebent gera kova dėl atšokusių kamuolių. Bet didžiausia šeimininkų bėda buvo ne puolimas, o gynyba. Pajutę visišką laisvę greitame puolime BC „Partizanas“ krepšininkai labai lengvai rinko taškus, o skirtumas augo su kiekviena minute, kol galiausiai pirmojo kėlinuko pabaigoje pasiekė 17 taškų ribą ir leido svečiams pirmauti rezultatu 11:28.

Tačiau prasidėjus antrąjam kėlinukui viskas ėmė keistis. BC „Partizano“ puolimas sustojo, o tiksliau būtų galima pasakyti netgi išnyko (iki tol fantastiškai puolusi ekipa sukrapštė vos 7 taškelius per kėlinuką). Tuo tarpu "Olimpas" tik pradėjo įsibėgėti ir taškas po taško artinosi savo priešininkų link. Nepastebimai intriga sugrįžo, o prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas buvo ištirpęs tik iki 4 taškų. BC „Partizanas“ vis dar pirmavo rezultatu 31:35.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką žaidimas vyko lygiai, bet netrukus svečiai vėl ėmė tolti. Tiesa, skirtumas augo labai nežymiai ir "Olimpas" vis dar turėjo visas galimybes perlaužti rungtynių eigą. Bet į visus klausimus svečiai atsakė ketvirtame kėlinuke ir palaidojo paskutiniąsias "Olimpo" viltis. BC „Partizanas“ komandos puolimas vėl tapo sunkiai sustabdomas ir nuspėjamas, žaidėjai atakavo labai įvairiapusiškai – taiklius tritaškius keitė greitos atakos, o ir pozicinėje kovoje krepšininkai nesunkiai rasdavo kelių pelnyti taškams. Rungtynių pabaigoje skirtumas jau buvo triuškinantis ir svečiai galėjo džiaugtis pergale, laimėdami susitikimą rezultatu 56:87.

"Olimpas": Žydrūnas Narjauskas – 15 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laurynas Petrauskas – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Vaidas Mazaronis – 9 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Partizanas“: Donatas Andrulis – 27 tšk., Edvinas Zaurys – 25 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Tinginys – 17 tšk., Eligijus Baublys – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Kulautuva ketvirtame kėlinyje sutriuškino Olimpas ekipą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė varžovų pasipriešinimą (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:53 val.)BC „Partizanas“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kulautuvą“ ir užsitikrino vietą „Didžiojoje“ taurėje (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 01:17 val.)„Olimpas“ įveikęs „J. Dobkevičiaus mokykla“ iškovojo pirmą pergalę (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 22:13 val.)„Olimpas“ po permainingos kovos palaužė A.S.K „Persvara“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Olimpas“ atsilaikė prieš „BK Centre“ jaunimą ir iškovojo puikią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:47 val.)Po itin prasto trečiojo kėlinio „Olimpui“ taip ir nepavyko pasivyti „Lituanicos“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:39 val.)SK „Mattas“ vos neprisižaidė kovoje prieš BC „Partizanas“ ekipą (2014 vasario 28 d., penktadienis, 20:45 val.)„Olimpas“ nepasipriešino „Sporto manijai ‒ 2“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:03 val.)„Baldai jums“ nesunkiai įveikė „Olimpą“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:48 val.)