Elektromontuotojas vs BC „Gazuotas pienas“ (57:56)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 21 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2014 sausio 21 d., Antradienis, 21:34 val., peržiūros: 951

Sausio 21 dieną, 18.30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir BC „Gazuotas pienas“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą žaidė labai nerezultatyviai, o rungtynių pirmoje dalyje geriau sekėsi svečiams, kurie vienu metu turėjo 9 taškų pranašumą. Tačiau po ilgosios pertraukos "Elektromontuotojas" sugebėjo išlyginti rungtynių eigą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Per papildomą laiką kova vyko itin atkakliai, o sėkmė šypsojosi šeimininkams, kurie ir laimėjo dramatiškas rungtynes rezultatu 57:56.

Susitikimą abi ekipos pradėjo klaidomis ir netaikliais metimais. Krepšininkai nuo pat pirmųjų minučių daug daugiau dėmesio skyrė gynybai, kartais tiesiog pamiršdami, jog krepšinyje taip pat reikia rinkti ir taškus. Vistik po truputį ekipų žaidimas puolime išsijudino, o čia geresni buvo BC „Gazuotas pienas“ krepšininkai, kurie sėkmingai provokavo varžovų pražangas, reikiamu momentu paaštrindavo žaidimą prasiveržimais, bei laiku pataikydavo tolimus metimus. Skirtumas vienu metu pasiekė 9 taškų ribą ir tik tuomet atsigavimo ženklus pradėjo rodyti šeimininkai. Gausybę klaidų iki tol padarę "Elektromontuotojo" krepšininkai sugebėjo šiek tiek priartėti ir prasidedant ilgajai pertraukai jų deficitas siekė tik 6 taškus. BC „Gazuotas pienas“ vis dar pirmavo rezultatu 22:28.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atrodė daug energingesni ir nieko nelaukdami ėmė artėti, kol vos per keletą minučių rezultatas tapo lygus. Nuo to momento aikštelėje užvirė labai lygi ir atkakli kova. Svečių puolimas rėmėsi praktiškai vien tik baudų metimais, nes didžioji dalis metimų iš žaidimo skriejo pro šalį. Tuo tarpu šeimininkų taiklumas buvo daug geresnis ir tik R. Juškevičiaus ilga netaiklių tritaškių serija kiek sugadino bendrą vaizdą. Kaip ir buvo galima tikėtis lygus žaidimas tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, o ir tuomet nugalėtojas vis dar nebuvo aikšus. Esant rezultatui 49:49 komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Per papildoma laiką ir toliau buvo galima stebėti dviejų lygiaverčių varžovų dvikovą, o abi ekipos ne kartą turėjo progas laimėti, bet vis leisdavo intrigai sugrįžti ir nugalėtojas paaiškėjo praktiškai tik paskutinėmis akimirkomis. Nors šeimininkai turėjo minimalų pranašumą ir dar teisę mesti baudų metimus, bet D.Znutas abu kartus buvo netikslus, o BC „Gazuoto pieno" paskutinis šansas išsigelbėti metant tolimą metimą nebuvo sėkmingas. Rungtynes rezultatu 57:56, laimėjo "Elektromontuotojas".

Nugalėtojai rungtynes komentavo trumpai: "toks jau tas krepšinis, viską gali nulemti vienas metimas, šiandien mums pasisekė ir tiek".

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Židanavičius – 9 tšk. (7 išpr. praž.), Karolis Kolupaila – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 10 tšk., Justas Pileckas – 9 tšk.

„Elektromontuotojui“ nepavyko pasipriešinti „Mattui“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:03 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:03 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė be pralaimėjimų žaidusį „Nebajerį“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 22:17 val.)„Elektromontuotojas“ tik po atkaklios kovos įveikė „Galeros“ ekipą (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:19 val.)Užtikrinta „Elektromontuotojo“ komandos pergalė prieš šeimininkus „Sportija“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 22:05 val.)„Atletas“ įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepavyko rimčiau pasipriešinti „Galerai“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:16 val.)Puikiai sužaista pirmoji rungtynių dalis „Elektromontuotojui“ leido pasiekti pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:00 val.)„Atletas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 23:30 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė „Elektromontuotojas“ (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 22:11 val.)