Kolpingo kolegija vs Kaišiadorys (82:119)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 01 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kaišiadorys“ įtikinamai nugalėjo „Kolpingo kolegiją

2014 kovo 01 d., Šeštadienis, 20:05 val., peržiūros: 1073

Šeštadienį, kovo 1 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kolpingo kolegija" (šeimininkai) ir "Kaišiadorys" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių "Kaišiadorių" ekipa neleido varžovams pagalvoti apie pergalę ir su kiekvienu kėlinuku pranašumas tik augo. Triuškinančią pergalę iškovojo "Kaišiadorių" komanda, rezultatu – 82:119.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri įgijo 4 taškų pranašumą, tačiau "Kolpingo kolegija" sugebėjo išlyginti rezultatą (10:10). Vis dėlto, likus žaisti apie keturias minutes "Kaišiadorių" ekipa sugebėjo laimėti atkarpą net 16:0, kur jų pranašumas išaugo iki dviženklio – 12:31.

Prasidėjus antram kėlinukui svečiai toliau nestabdė apsukų ir pranašumas tik augo ( 14:40). "Kolpingo kolegijai" niekaip nepavykdavo įveikti "Kaišiadorių" gynybos, tačiau dėka E.Masioko šeimininkų skirtumas pradėjo mažėti ( 30:53). Per likusias dvi minutes svečiai sugebėjo atstatyti 30 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 33:63.

Trečiam kėlinukui prasidėjus "Kaišiadorių" ekipa pradėjo leisti vienas po kito tolimą pranašumą ir pranašumas išaugo iki 43 taškų ( 37:80). Įpusėjus kėlinukui "Kolpingo kolegija" sugebėjo atsitiesti ir apmažinti skirtumą iki 34 taškų, tačiau vėl sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidė svečiai ir atstatė 39 taškų pranašumą – 54:93.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui abiejų ekipų žaidimas suletėjo ir pranašumas nekito ( 64:105). "Kolpingo kolegija" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė paskutinį spurtą, kur laimėjo atkarpą 14:3 ir tai leido sumažinti skirtumą iki 33 taškų. Vis dėlto, per likusias minutes "Kaišiadorių" ekipa sugebėjo atsakyti 7:0 atkarpa ir padidinti pranašumą iki 39 taškų. Triuškinančią pergalę iškovojo "Kaišiadorių" ekipa - 82:119.

Kolpingo kolegija: Edvinas Masiokas – 36 tšk., Arvydas Geiša – 20 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Vaškevičius – 19 tšk. (11 atk. kam.)

Kaišiadorys: Mantas Jankūnas – 29 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Bumbulevičius – 28 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 27 tšk. (7 rezult. perd.), Laurynas Radzevičius – 18 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Butkevičius – 17 tšk. (17 atk. kam.)

„Aono“ ekipa nesugebėjo pasipriešinti „Kolpingo kolegijai“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 22:22 val.)„Kaišiadorys“ įveikė BC „Ambi“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kaišiadorys“ įveikė namuose žaidusius Elektrėnų „Senosios versmės“ komandą. (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 17:44 val.)„Kaišiadorys“ nepasigailėjo Elektrėnų „Senosios versmės“. (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 18:37 val.)„Kaišiadorys“ lengvai įveikė „Green death“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:08 val.)„Kaišiadorys“ tik po atkaklios kovos laimėjo prieš „Compensa“ (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:19 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „Sporto manija ‒ 2“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 19:53 val.)„Kaišiadorys“ nugalėjo „Sporto Manija & Ekoroda“ ekipą, bei išlygino pusfinalio seriją 1-1. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 19:42 val.)„ICE“ sulaužė „Kolpingo Kolegiją“ per dešimt minučių (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 23:06 val.)Ištvermės mūšyje Elektrėnų „Senoji Versmė“ parklupdė „Kolpingo Kolegiją“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:03 val.)