Kaunas vs Lietuvos šaulių sąjunga (78:86)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Lietuvos Šaulių Sąjunga pranoko Kaunas ekipą

2013 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1306

2013 lapkričio 18 dieną, C lygos rungtynėse, Varpo gimnazijoje susitiko Kaunas (šeimininkai) ir Lietuvos Šaulių Sąjunga (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau antroje pirmojo kėlinio dalyje kiek geriau pasirodė svečiai, kurie susikrovė šešių taškų pranašumą – 16:22. Antrasis kėlinys jau nebuvo toks rezultatyvus, tačiau Šaulių Sąjunga dar labiau padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių pirmavo – 27:41. Trečiąjį kėlinį dar vienu tašku laimėjo Šauliai ir skirtumas tapo penkiolika taškų – 50:65. Ketvirtame kėlinyje Kaunas kilo ir lemiamą sturmą ir sumažino deficitą iki keturių taškų, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai neleido stipriau pasipriešinti varžovams ir galutinis rungtynių rezultatas – 78:86.

Lietuvos Šaulių Sąjungai tai buvo ketvirtoji pergalė iš tiek pat galimų, o Kaunas pralaimėjo antrą kartą iš taip pat keturių rungtynių.

Rungtynės prasidėjo keturiais svečių taškais, kai į tai tritaškiu atsakė Gediminas Šuklevičius. Dar penkis taškus surinko Lietuvos Šaulių Sąjunga ir rezultatas – 3:9. Tritaškį pataikė E.Voveraitis, o vėl keturiais atsakė Šauliai – 6:13. Du tritaškius pataikė M.Lenkus ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 12:13. Atkarpą 7:0 laimėjo svečiai ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 8 taškų. Kėlinys baigėsi keturiais šeimininkų ir dviem svečių taškais, tad po pirmo ketvirčio – 16:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo septyniais Šaulių taškais, kai dvitaškiu atsakė E.Voveraitis – 18:29. Du taškus pelnė K.Rainys, o tritaškiu atsakė tas pats E.Voveraitis21:31. Penkis taškus pelnė G.Šuklevičius, o dviem baudos metimais atsakė K.Rainys – 26:33. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė M.Lenkus, o aštuoniais atsakė svečiai ir po dviejų kėlinių – 27:41.

Trečiasis kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus dvi minutes rezultatas buvo – 33:46. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tada per kitą minutę ir dar po keturis taškus ir rezultatas – 40:53. Per kitas dvi minutes dar po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko trylika taškų – 46:59. Iki kėlinio pabaigos Šaulių Sąjunga skirtumą padidino dar dviem taškais ir po trijų kėlinių – 50:65.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo septyniais Kauno taškais ir skirtumas sumažėjo iki vienženklio – 57:65. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar keturis pridėjo Kaunas ir skirtumas jau vos keturi taškai – 65:69. Atkarpą 6:2 laimėjo Šaulių Sąjunga ir skirtumas vėl šoktelėjo iki aštuonių taškų – 67:75. Per likusias dvi minutes prasidėjo baudos metimų konkursas, tačiau Kaunui nepavyko priartėti ir galutinis rungtynių rezultatas – 78:86.

Kaunas: Gediminas Šuklevičius – 20 tšk., Eimantas Voveraitis – 16 tšk., Žygimantas Pilipavičius – 15 tšk., Mantas Lenkus – 11 tšk., Andrius Olberkis – 10 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Kristupas Rainys – 27 tšk. (9 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 21 tšk., Tomas Kmitas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą. (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai įveikė „Kauno Švogerių“ komandą (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ emocijų kupinose rungtynėse nukovė „Elektromontuotoją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:45 val.),,Lietuvos šaulių sąjunga“ ir toliau lieka neįkandamas riešutas ,,A.Sabonio KC“ ekipai. (2014 kovo 04 d., antradienis, 00:06 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)Trilerį laimėjo „Lietuvos šaulių sąjunga“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:37 val.)Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)