Transalmis vs Baltic Transline (83:75)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Transalmis“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus

2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1315

Sausio 6 dieną Kauno Kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos reguliariosios L pogrupio rungtynės tarp "Transalmis" (šeimininkai) ir "Baltic Transline" (svečiai) krepšininkų. Pirmajame kėlinyje stipresni atrodė šeimininkai, kurie po kėlinio pirmavo 22:16. Antrame kėlinyje „Transalmis“ komanda persvaros nepaleido iš rankų, be ją padidino – 48:37. Trečiame kėlinuke svečiams pavyko prisivyti varžovus ir baigti kėlinį turint tik minimalų deficitą – 61:59. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje svečiai nesugebėjo persverti rezultato ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu – 83:75.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo svečiai. kurie pirmavo 7:2, tačiau neilgai trukus svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (11:11). Tada šeimininkai laimėjo atkarpą 11:2, po kurios jų persvara šoktelėjo iki 7 taškų (20:13). Per likusį kėlinio laiką komandos pataikė po vieną taiklų metimą ir po pirmojo kėlinio 22:16 pirmavo „Transalmis“.

Antro kėlinio pradžią geriau sužaidę svečiai sumažino deficitą iki 3 taškų (21:24), o netrukus jį ir išlygino (28:28). Kėlinio eigoje, dėka gero susižaidimo, šeimininkų persvara po truputį augo ir kėlinio pabaigoje siekė dviženklę ribą. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 48:37 pirmavo „Transalmis“ krepšininkai.

Trečiame kėlinuke svečiai spurtavo 8:0 ir vėl kvėpavo šeimininkams į nugaras (45:48). Toliau „Baltic Transline“ krepšininkai taškus rinko nuo trijų taškų zonos, o šeimininkai tenkinosi dvitaškiais metimais. Dėl šio puikaus svečių snaiperių darbo „Baltic Transline“ galėjo pirmąkart rungtynėse išsiveržti į priekį (54:53), tačiau „Transalmis“ spurtavo 8:0 ir vėl buvo priekyje (61:54). Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko sumažinti atsilikimą. Po trečiojo rungtynių ketvirčio rezultatu 61:59 pirmavo „Transalmis“ ekipa.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje užvirė kieta kova ir persvara tarp komandų svyravo tarp 1-3 taškų ir rungtynėse niekas dar nebuvo aišku. tačiau šeimininkams pirmaujant 70:66, jų ekipos snaiperiai V.Bulkevičius ir E.Ušpicas pataikė po taiklų tolimą metimą ir persvara išaugo iki 8 taškų (76:68). Svečiai per likusį laiką grėsmingiau priartėti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Transalmis“ komandos pranašumą rezultatu 83:75.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė jau matomas susižaidimas, varžovams pradėjus gintis zona mūsų žaidimas kiek sutriko, bet vėliau pradėjome judėti ir viskas baigėsi gerai"

„Baltic Transline“ treneris sakė: "Šiame sezone nei karto nebuvo susirinkusi pilna sudėtis, džaigėmės kad atėjome, pakovojome su gera komanda, rezultatas neblogas, aišku norėjosi ir laimėti, tačiau gavosi kaip gavosi"

Transalmis: Andrius Malinauskas – 29 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 20 tšk., Rokas Imbrasas – 10 tšk.

Baltic Transline: Tomas Klimavičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 19 tšk., Mindaugas Leščinskas – 16 tšk., Tomas Viršilas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Transalmis“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:44 val.)Galera paskutiniame kėlinyje sutraiškė Baltic Transline (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 23:29 val.)„Grizliai“ nepasigailėjo „Baltic Transline“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kauno Rami“ sezoną baigė sutriuškindama „Baltic Transline“ (2014 vasario 28 d., penktadienis, 00:01 val.)„Košmaro“ krepšininkų žaidimas kovoje su „Baltic Transline“ priminė tikrą košmarą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kaunas“ lengvai įveikė „Baltic transline“ ekipą. (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Transalmis“ nesunkiai susitvarkė su „Garliava“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Transalmis“ ketvirtame kėlinuke galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:15 val.)„MPG“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)