KK „13“ vs Judam (49:53)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Kovoje iki paskutinių akimirkų sėkmė šypsojosi „Judam“ komandai

2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 23:12 val., peržiūros: 808

Lapkričio 13 dieną, 20.30 val., "Ąžuolo" mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir "Judam" (svečiai). Rungtynės buvo labai nerezultatyvios, o abi komandos nuo pat pirmųjų minučių įsivėlė į gana chaotišką, kupiną klaidų žaidimą. Lygus ir atkaklus žaidimas tęsėsi beveik viso susitikimo metu, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. Šį vakarą tikslesni buvo svečiai, jie sėkmingai realizavo baudų metimus, kurie ir užtikrino komandos pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 49:53.

Rungtynių pradžia buvo stebėtinai nerezultatyvi, abi komandos ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų, dažnai klydo. Aikštelės šeimininkai KK „13“ krepšininkai, atrodė, mėgina pagerinti visus klaidų antirekordus, vien pirmąjame kėlinuke sugebėdami prarasti net 10 kamuolių. Nuo jų nedaug atsiliko ir varžovai, tad klaidos nesuteikė nei vienai ekipai pranašumo. O pats žaidimas buvo gana lygus, skirtumas svyravo neženkliai ir pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. "Judam" komanda susitikimui įsibėgėjus neblogai provokavo varžovų pražangas ir rinko taškus nuo baudų metimo linijos, bet tai atitrūkti nepadėjo, o šeimininkų lyderiui A.Pakrosniui įsismaginus KK „13“ įsiveržė į priekį ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 26:24.

Antroje rungtynių dalyje daug "šviežesni" atrodė KK „13“ ekipos nariai, kurie pradėjo demonstruoti greitą žaidimą, žaidė agresyviai, bet svarbiausia puikiai darbavosi gindami savo krepšį ir tai pirmą kartą šiose rungtynėse jiems leido pasiekti 8 taškų pranašumą. Vienu metu jau atrodė, kad įvyko rungtynių lūžis, bet "Judam" komanda laiku sureagavo į pasikeitusią situaciją ir paprašė minutinės pertraukėlės. Žaidimas aikštelėje netrukus ėmė keistis, svečiai drąsiai atakavo ir toli ir tai darė gana sėkmingai. Skirtumas nepastebimai ištirpo ir lemiama rungtynių dalis prasidėjo vėl sugrįžus intrigai. Ketvirtame kėlinuke KK „13“ žaidimas visiškai subyrėjo, komanda pelnė vos 6 taškus ir visų jų autoriumi buvo I.Kaminskas. Likę komandos draugai puolime liko visiškai nepastebimi ir komandą gelbėjo nebent kovingai žaisdami prie savojo krepšio. "Judam" komandos didvyriu tapo J.Keršys, kuris svarbiausiomis akimirkomis buvo stabdomas varžovų pražangomis. Krepšininkas nuo baudų metimo linijos atakavo užtikrintai, pataikė 3 metimus iš 4 ir tai galutinai komplikavo šeimininkų situaciją. Rungtynės baigėsi rezultatu 49:53.

Nugalėtojų komandos žaidėjo A.Sinkevičiaus mintys po rungtynių: "komanda iš pradžių nebuvo apsipratusi su kamuoliu, o ir salės lankai pasitaikė labai kieti, tačiau vėliau įsižaidėme ir svarbiausia pasiekėme pirmąją pergalę "C" lygoje".

KK „13“: Arnas Pakrosnis – 21 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Čerkevičius – 9 tšk., Justinas Jocius – 7 tšk.

"Judam": Mindaugas Gilius – 14 tšk., Juozas Keršys – 10 tšk. (9 išpr. praž.), Mindaugas Kavaliauskas – 9 tšk.

„Baldai jums“ po nelengvos kovos palaužė „Judam“ komandą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:46 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai susitvarkė su „Judam“ ekipa (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Naujokai“ įrodė savo pranašumą prieš „Judam“ komandą (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Kolegos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Judam“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:07 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ per paskutinį kėlinį sutriuškino „Judam“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:47 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė A.S.K. „Persvara“ krepšininkus (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Baldai jums“ po atkaklios kovos palaužė „Judam“ krepšininkus. (2014 sausio 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Kėdainiai & ADDECO“ palaužė KK “13“ komandą. (2014 kovo 21 d., penktadienis, 23:43 val.)„Aurelinas“ po pratęsimo palaužė „Judam“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 22:20 val.)KK „13“ krepšininkai pasiekė revanšą prieš „Kėdainius & Addeco“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 22:56 val.)