Sparta vs Kėdainiai & Addeco (73:47)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 29 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nelauktai dideliu skirtumu įveikė „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkus

2013 spalio 29 d., Antradienis, 23:11 val., peržiūros: 1298

Spalio 29 dieną, 21.15 val., "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "Kėdainiai & Addeco" (svečiai). Abi komandos ne kartą buvo įrodę, jog gali žaisti išties aukštu lygiu, tad šiandien buvo galima tikėtis atkaklaus ir kovingo susitikimo. Tačiau intriga išsilaikė tik pirmąjame kėlinuke, o vėliau svečiai prarado vieną kamuolį po kito ir leido varžovams nutolti daugiau nei dešimties taškų skirtumu. Galutines vinis į "Kėdainiai & Addeco" komandos karstą sukalė A.Knezys, po kurio tritaškių šou trečiame kėlinuke skirtumas perkopė 30 taškų ribą. Per likusį laiką svečiai kiek priartėjo, bet vistiek neišvengė sutriuškinimo. Galutinis rezultatas 73:47.

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė netaikliais metimais, o pirmiesiems į priekį atitrūkti pavyko šeimininkams, kurie pataikė kelis kartus iš toli, bet svarbiausia puikiai darbavosi gynyboje, priversdami varžovus mesti neparuoštus metimus ir dažnai klysti. Vistik "Kėdainiai & Addeco" žaidėjai nenuleido rankų ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus. Tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti šį vakarą, nes antrasis ketvirtis jau priklausė "Spartos" komandai. Šeimininkai visiškai uždarė kelius link savo krepšio, o patys vis labiau įsibėgėjo puldami. "Kėdainiai & Addeco" komanda atrodė neatpažįstamai, M.Dilys ir kiti komandos nariai žaidė labai prastai, pramesdami dažnai net iš po krepšio, o skirtumas tarp ekipų augo su kiekviena minute. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai jau turėjo išties solidų, net 16 taškų siekiantį pranašumą ir pirmavo rezultatu 38:22.

Antroje rungtynių pusėje svečių žaidimas netik nepagerėjo, bet dabar varžovai jau mėgavosi triuškindami "Kėdainiai & Addeco" komandą. Šeimininkai trečiame kėlinuke surengė tikrą tritaškių šou – keturis tolimus metimus be klaidų įmetė A.Knezys, vieną tritaškį pridėjo A.Šunskis ir skirtumas tarp komandų tapo nepadorus, "Sparta" pirmavo net 30 taškų skirtumu. Nuo tos akimirkos žaidimas tapo lygesnis, bet komandos net neketino likusį laiką ilsėtis ir toliau kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Vaizdas aikštelėje kartais buvo toks, tarsi komandas skirtų vos keli taškai, krepšininkai nevengė emocijų, diskutuodavo su rungtynių teisėjais. Rungtynėms artėjant į pabaigą "Kėdainiai & Addeco" kiek sumažino atsilikimą, bet tai komandą menkai guodė. "Sparta" pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę, rezultatu 73:47.

Po rungtynių "Spartos" komandos žaidėjas A.Šunskis trumpai paminėjo, kad komanda buvo pasiruošusi atkakliai kovai, o tokią lengvą pergalę, matyt, labiausiai nulėmė taktiškai apžaisti varžovai.

"Sparta": Andrius Knezys – 29 tšk., Antanas Kilas – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 8 tšk.

"Kėdainiai & Addeco": Mindaugas Dilys – 13 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 10 tšk., Dainius Šutkus – 6 tšk.

„Sparta“ nelengvai palaužė „Dice“ krepšininkus (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:58 val.)„Remza & Adotas“ nesugebėjo įveikti „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 23:48 val.)„Savi“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams & Addeco“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 21:47 val.)„Garliava“ neturėjo ginklų prieš „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 09:10 val.)„Sparta“ be vargo įveikė „Kauno liberalus“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:44 val.)„Kulautuva“ atlaikė „Kėdainių ‒ Addeco“ ekipos spaudimą ir iškovojo pergalę (2014 sausio 03 d., penktadienis, 23:49 val.)Beviltiškai žaidusi „Garliava“ gavo antausį nuo „Kėdainiai & Addeco“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 01:17 val.)Nervai pražudė „Kėdainiai & Addeco“ komandą prieš „A. Sabonio KC“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Lyderių dvikovą laimėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2014 vasario 28 d., penktadienis, 23:23 val.)