Kauno technikos kolegija vs Compensa (40:55)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 23:44 val., peržiūros: 1419

Vasario 5 dieną Kauno Technologijos Kolegijos sporto salėje įvyko C lygos reguliariosios O pogrupio rungtynės tarp "Kauno Technologijos kolegijos" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai) ekipų. Pirmajame kėlinyje „Compensa“ atrodė geriau ir užtikrinčiau ir po kėlinio primavo 21:12. Antrame kėlinyje komandų žaidimas šiek tiek apsilygino, tačiau svečių persvara beveik nepakito 34:27. Trečiame kėlinyje gero spurto dėka perkopė dviženklės persvaros ribą ir po trečiojo kėlinio pirmavo 47:34. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai persverti rezultato nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Compensa“ pranašumą rezultatu 55:40.

Pirmąjį rungtynių kėlinį šiek tiek geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 8:5, o po to sekusi laimėta atkarpa 11:0, leido susikrauti gana saugią persvarą (19:5). „Kauno Technikos Kolegija" į šį svečių spurtą atsakė savu 7:2 ir baigiantis kėlinui šiek tiek aptirpdė savo turimą deficitą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 21:12 pirmavo "Compensa".

Antrojo kėlinio pradžią gerai sužaidę šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (23:21), tačiau netrukus svečiai ir vėl atsiplėšė ir nutolo (32:23). „Kauno Technikos Kolegijai" ir vėl tik kėlinio pabaigoje pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 34:27 pirmavo „Compensa"

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo pataikydamos po tritaškį (37:30). Toliau ėjo puiki svečių "sausai" laimėta atkarpa 8:0 leido „Compensa" ekipai išsiveržti į priekį dviženkle persvara (45:30). Šeimininkai kėliniui baigiantis laimėjo nedidelę atkarpą 4:2 ir po trečiojo kėlinio vis dar atsilikinėjo 47:34.

Ketvirtasis kėlinys buvo labai nerezulatyvus. Abiem komandom kartu sudėjus pavyko pelnyti tik 14 taškų. Šeimininkams nepavyko iki rungtynių pabaigos persverti rezultato ir „Compensa" šventė pergalę rezultatu 55:40.

Po pergalės nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė geras, komandinis žaidimas. Gera zoninė ginyba. Neskubėjome, pirmoje pusėje labai gerai pataikėme."

„Kauno Technikos Kolegijos" trenerė sakė: "Pralaimėjimą lėmė mūsų prasta ginyba"

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 21 tšk., Arnas Rutkauskas – 6 tšk., Gediminas Anuškevičius – 6 tšk.

Compensa: Ugnius Buda – 18 tšk., Mindaugas Sakalis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Justas Medekšas – 8 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Sparta“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Dice“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 18:53 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:30 val.)Apylygioj kovoj savo pranašumą įrodė „Kauno technikos kolegija“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 18:57 val.)Po įtemptos kovos pergale džiaugėsi „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)Kovingumą pademonstravę „Nepyk“ įveikė „Compensą“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:29 val.)Po permainingos dvikovos „Kauno Technikos Kolegija“ parklupdė „Aureliną“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Sporto manija & Ekodora“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:35 val.)Apyligėse rungtynėse pergalę šventė „Compensa“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 22:53 val.)Galingai sužaidę „Compensos“ krepšininkai patiesė „Lituanicos“ komandą (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)