Nepyk vs Birštono „Olimpas“ (52:59)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Birštono Olimpas palaužė Nepyk ekipą

2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 1393

2013 lapkričio 4 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje, C lygos rungtynėse susitiko Nepyk (šeimininkai) ir Birštono Olimpas (svečiai). Rungtynių pirmasis kėlinys vyko apylygiai, tačiau jo pabaigoje šešių taškų pranašumą susikrovė šeimininkai – 20:14. Antrąjame jau svečiai skirtumą nukirpo pusiau ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis esantrezultatui – 28:25. Trečiasis ketvirtis jau prikalusė Olimpui, kurie persvėrė rezultatą savo naudai ir nedidelį pranašumą išlaikė visą ketvirtį – 38:40. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo, susikrovė dviženklį pranašumą ir jo nebepaleido iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas – 52:59.

Rungtynės prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, kai devyniais atsakė svečiai ir rezultatas – 4:9. Du taškus pelnė Rimvydas Paulauskas, o tritaškiu atsakė Mindaugas Knyšius – 6:12. Dar keturis taškus surinko Nepyk ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 10:12. Du taškus pelnė Mangirdas Knyšius, o kėlinį atkarpa 10:0 užbaigė Nepyk ekipa ir po pirmo ketvirčio 20:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais svečių taškais ir rezultatas tapo lygus – 20:20. Šešiais atsakė šeimininkai ir vėl susikrovė kiek didesnį pranašumą – 26:20. Tritaškį pelnė Karolis Ferevičius, o dviem atsakė Paulius Sutkus – 28:23. Kėlinys baigėsi dviem baudos metimais iš keturių kuoriuos pelnė Birštono Olimpas ir po dviejų ketvirčių rezultatas – 28:25.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šešiais svečių taškais iš eilės ir jau jie išsiveržė į priekį – 28:31. Keturis taškus surinko Nepyk ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 32:31. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį smeigė Artiomas Marchockis ir rezultatas – 34:36. Čia pat dvitaškiu rezultatą išlygino Mantas Valatkevičius, o du taškus su pražanga pelnė Mindaugas Knyšius – 36:39. Kėlinį pabaigė du taškus pelnęs Andrius Burtilius, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Mindaugas Knyšius ir po trijų kėlinių – 38:40.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo trimis svečių taškais, kai į tai dvitaškiu atsakė Paulius Sutkus – 40:43. Šešis taškus be atsako surinko Birštono Olimpas ir padidino skirtumą iki devynių – 40:49. Tritaškį pataikė Tomas Valatkevičius, o keturiais atsakė svečiai ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 43:53. Iki rungtynių pabaigos niekas per daug nepasikeitė ir Birštono Olimpas iškovojo antrąją pergalę, kai tuo tarpu komandai Nepyk šis pralaimėjimas buvo pirmasis.

Nepyk: Rimvydas Paulauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Edmundas Jasevičius – 11 tšk., Mantas Valatkevičius – 9 tšk.

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 19 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mangirdas Knyšius – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 11 tšk.

Birštono „Olimpas“ parklupdė traumų išretintus „Grizlius“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 23:19 val.)Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.)Birštono „Olimpas“ antroje varžybų pusėje palaužė BC„AMBI“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 02:31 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 21:48 val.)„Olimpas“ nepasipriešino „Nepyk“ komandai (2013 gruodžio 24 d., antradienis, 00:30 val.)Birštono „Olimpas“ įrodė esantys stipresni už BC „Partizanas“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:16 val.)Birštono „Olimpo“ gerai sužaistas antras kėlinys lėmė pergalę prieš „Partizaną“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:01 val.)Birštono „Olimpas“ rimto pasipriešinimo iš „Lituanicos“ nesulaukė (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Olimpo“ ąžuolai nesuspėjo paskui „Nepyk“ jaunimą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:13 val.)