BC „Straight“ vs Baltic Logistic Solutions (67:50)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Klaidos pražudė „Baltic logistic solutions“

2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 22:29 val., peržiūros: 955

Vasario 26 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko BC "Straight" ir "Baltic logistic solutions". Ilgai laukti nereikėjo ir išaiškėjo rungtynių favoritas, kėlinys prasidėjo šeimininku spurtu 12:0 ir baigėsi rezultatu 20:11. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tik 2 taškais BC "Straight" padidino savo persvara. (32:21). Kadangi svečiai susirinko tik penkiese, galėjo jaustis nuovargis, todėl niekaip nepavyko prilygti varžovams. (52:36) Ketvirtajame kėlinyje beliko atlikti formalumus, o šeimininkai tritaškiais įtvirtino pergalę rezultatu 67:50.

Pirmąjį kėlinį labiausiai dėka G.Jasenausko kuris pelnė 6 taškus, bei puikios visos komandos gynybos, kuri neleido priešininkams penkias minutes pelnyti taškų rezultatas buvo 12:0. Antroje kėlinio pusėje svečiai atsidarė savo sąskaitą ir pradėjo stabiliau pelnyti taškus, šias penkias minutes šeimininkai pralošė, tačiau susikrauta persvara lėmė kad po pirmojo kėlinio pirmavo šeimininkai rezultatu 20:11

Penkiese susirinkę svečiai, neturėjo rezervo ir negalėjo išlaikyti didelio tempo, vienintelis D.Lukšys buvo nesustabdomas varžovams, tiek kovoje dėl kamuolių, tiek pelnant jam taškus iš po krepšio. Nerezultatyviame kėlinyje šeimininkai visgi padidino savo persvara ir prieš antrąją rungtynių dalį pirmavo rezultatu 32:21.

Trečiajame kėlinyje kaip ir visose rungtynėse, šeimininkai stengėsi išprovokuoti kuo daugiau varžovų klaidų, kas jiems neblogai sekėsi naudojant agresyvę gynybą. Puolime BC "Straight" akivaizdžiai laimėdavo individualias dvikovas, įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė 20 taškų riba. Svečių ekipą į priekį vedė tas pats D.Lukšys pelnęs 10 šio kėlinio taškų, taip padėdamas išlaikyti padorų skirtumą. Po 30 žaidimo minučių rezultatas buvo 52:36.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nesiėmė jokių priemonių mažinti skirtumui, todėl abi komandos žaidė atsipalaidavusios ir laukė rungtynių pabaigos. Visas rungtynes nepiktnaudžiavę tritaškiais, šiame ketvirtyje šeimininkai įmetė net 3, tai padėjo laimėti šį kėlinį minimaliu rezultatu. Galutinis rungtynių rezultatas 67:50

Po rungtynių nugalėtojų treneris E.Rinkevičius sakė: Kaip ir tikėjomės tai buvo lengvos rungtynės, varžovų buvo nedaug, jiems šios rungtynės kaip ir nieko nereiškė, o mes dar turime tikslų ir jų sieksime.

"Baltic logistic solution" treneris D.Lukšys sakė: Komanda renkasi labai vangiai, daug traumuotų, keletas išvykę, gaila kad daug treniravesi turime palaidoti šį sezoną. Tikimės kitais metais žaisime stabiliau ir rezultatai bus geresni.

BC „Straight“: Edvinas Rinkevičius – 22 tšk., Tomas Laucevičius – 12 tšk., Gytis Jasenauskas – 10 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Darius Lukšys – 24 tšk. (16 atk. kam.), Dainius Andriuškevičius – 9 tšk., Žydrius Razbadauskas – 6 tšk.

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:24 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Baltic logistic solutions“ neturėjo vargo su „Savi“ (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 22:47 val.)"Kolegos" pasiekė įtikinamą pergalę prieš "Baltic Logistic Solutions" (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:12 val.)Agresyvios gynybos dėka „A. Sabonio KC“ nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 01:28 val.)„Baltic Logistic Solutions“ teko pripažinti „VU KHF“ pranašumą (2014 vasario 07 d., penktadienis, 22:53 val.),,Simple“ antrą kartą įveikė ,,Baltic Logistic Solutions“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Naujokai“ neleido pajausti pergalės skonio „Baltic Logistic Solutions“ komandai (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:43 val.)