Transalmis vs KK „MPG“ (57:47)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavusi „Transalmio“ komanda nugalėjo „KK „MPG“

2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 1400

2013-12-09 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C lygos" rungtynės tarp šeimininkų "Transalmis" ir svečių „KK „MPG“ komandų. Nors „KK „MPG“ komanda ir pradėjo geriau varžybas, tačiau nesugebėjo atsilaikyti prieš šeimininkus, kurie pirmo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai ir nuo to laiko tik tais didino skirtumą tarp komandų. Rungtynės baigėsi rezultatu – 57:47(16:12, 13:9, 18:10, 10:16).

Pirmąjį kėlinį gerai pradėjo „KK „MPG“ komanda įmetusi du tritaškius iš eilės, tačiau po to sekė daug netaiklių metimų ir šeimininkų spurtas 12-4. "Transalmio" komanda šiame kėlinyje drąsiai veržėsi po krepšiu ir išprovokavo daug pražangų, kelis kartus pataikydami du taškus su pražanga. Svečiai skaudžiai nukentėjo kai jų vienas iš pagrindinių "centrų" per pirmą kėlinį susirinko dvi asmenines pražangas. Kėlinys baigėsi rezultatu 16:12.

Dalį antro kėlinio abi komandos žaidė apylygiai ir skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų, tačiau paskutines minutes geriau sužaidė "Transalmio" komanda spurtavusi 6-0 ir padidino skirtumą iki 8 taškų. „KK „MPG“ komanda antrame kėlinyje prametė visus mestus tritaškius (6/0) ir taip pat šiame kėlinyje technine pražanga buvo nubaustas P.Lekečinskas už apeliavimą su keiksmažodžiais į teisėjo sprendimą. Kėlinys baigėsi rezultatu 13-9.

Trečiajame kėlinyje "Transalmio" komanda ir toliau didino savo persvarą ir neleido varžovams pasivyti. Ketvirtajame kėlinyje „KK „MPG“ pradėjo daryti greitesnes atakas ir taip bandė pasivyti varžovus, tačiau skirtumas tarp komandų jau buvo per didelis. Svečiai nors ir laimėjo kėlinį rezultatu 10-16, tačiau to neužteko ir pergale džiaugėsi "Transalmio" komanda. Galutinis rungtynių rezultatas – 57:47.

Po varžybų "Transalmio" komandos treneris A.Juospaitis sakė: "Mes kol kas esame nusiteikę, kad mums viskas dabar turi sektis – lankome treniruotes, stengiamės visada. Truputi iš vėžių išmušė varžovų aukštaūgiai, kurie mėto tritaškius, o ne po krepšiu grumiasi. Buvo vienas žaidėjas priešininkų, kurį šiek tiek žinojom ir bijojom, tačiau jis greit išsibaudavo. Šiaip tai žaidėm greitą žaidimą, viskas gerai sekėsi, dar priešininkai nešvariai žaidžia, patys labai puola teisėjus, patys prisidaro techninių ir nuo to tik patys nukenčia. Jų nervai šiandien juos pakasė."

Transalmis: Andrius Malinauskas – 15 tšk., Gintaras Sabas – 11 tšk., Mantas Karauskas – 8 tšk.

KK „MPG“: Karolis Mickevičius – 11 tšk., Paulius Lekečinskas – 9 tšk., Antanas Silvestravičius – 8 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Kauno“ ekipa įveikė „Transalmis“ krepšininkus (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:05 val.)Visas rungtynes atsilikinėjęs „Transalmis“ sugebėjo iškovoti pergalę (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)Įtemptose rungtynėse „Transalmis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Kauną“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 12:54 val.)Nervingose rungtynėse pergalę pasiekė KK „MPG“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Transalmis“ neturėjo vargo su „Lapėmis“ (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 18:13 val.)Be keitimų ir aukštaūgių žaidę „Kauno Rami“ krepšininkai neprilygo KK „MPG“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Transalmis“ nesunkiai susitvarkė su „Garliava“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Darbiečiai“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „MPG“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Darbiečiai“ po pratęsimo eliminavo „KK MPG“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 01:12 val.)