Sporto manija & Ekodora vs KMAIK & Brevitra (73:59)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Sporto Manija ‒ Ekodora“ laimėjo grupės lyderių kovą

2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 00:59 val., peržiūros: 1290

Trečiadienio vakarą KKL "C" lygoje susitiko grupės lyderiai "Sporto manija & Ekodora" ir "KMAIK & Brevitra". Abi komandos iki šio susitikimo žygiavo be pralaimėjimų, todėl ši akistata turėjo nulemti grupės nugalėtoją. Nors svečiai susitikimą pradėjo užtikrinčiau, ilgainiui rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė "Sporto manija & Ekodora". Šeimininkai po truputį kraudamiesi pranašumą varžovams paliko vis mažiau vilčių kovoti dėl pergalės. Nors "KMAIK & Brevitra" rodė daug nori "įkasti" varžovams, tačiau to padaryti nepavyko ir rungtynes rezultatu (73:59) laimėjo šeimininkai.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "KMAIK – Brevitros" vyrai, kurie greitai spurtavo 4:11 ir įgijo 7-ių taškų pranašumą. Po šalto dušo šeimininkai ėmė vytis varžvosu. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 5 taškai (9:13). Būtent tada svečiai papuolė į gilią žaidybinę duobę ir pralaimėjo atkarpą 9:0, o pirmaujanti komanda pasikeitė (18:13).

Po puikiai sužaistos pirmojo kėlinio pabaigos "Sporto Manijos – Ekodoros" vaikinai nemažino apsukų ir pelnė dar 6-is taškus be atsako (24:13). Kiek atsitokėję "KMAIK – Brevitros" krepšininkai ėmė mažinti skirtumą ir jis "ištirpo" iki 6-ių taškų (26:20). Nerezultatyvaus kėlinuko pabaigą ir vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie savo atotrūkį padidino iki 8-ių taškų (30:22).

Atkakli kova tarp komandų virė ir prasidėjus trečiajam ketvirčiui. Rezultatui esant (36:29) "Sporto manija & Ekodora" ėmė tolti nuo varžovų. Pradžioje skirtumas tarp ekipų padidėjo iki 9-ių taškų (40:39), tačiau svečių tritaškis šeimininkams vėl paliko 6-ių taškų pranašumą (40:34). Vis tik, šeimininkai spurtavo 7:0 ir skirtumas vėl tapo dviženklis (47:34). Savo padėtį "KMAIK – Brevitra" pataisė dviem tolimais metimais (47:40), tačiau ketvirtį vėl "sausai" užbaigė "Sporto manija & Ekodora". Šeimininkai pelnė 6-is taškus be atsakoir prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 13-os taškų pranašumą (53:40).

Paskutiniame kėlinuke komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir susitelkė ties puolimu. Vis tik, pora taiklių tolimų šeimininkų metimų leido jiems įgyti solidžią 18-os taškų persvarą (64:46). Turėdami saugų pranašumą "Sporto Manijos – Ekodoros" vyrai turėjo tik jį išlaikyti. Nors svečiai stengėsi surengti lemiamą šturmą, tačiau to padaryti nepavykus "Sporto manija & Ekodora" iškovojo pergalę rezultatu (73:59).

Po rungtynių "KMAIK – Brevitros" treneris Deividas Dragūnas sakė: "Pirmiausiai sveikiname varžovus su pelnyta pergale. Manau, kad šiandien didelės įtakos rungtynėms turėjo tai, kad mes nepataikėme laisvi, o varžovai reikiamu metu įmetė keletą tritaškių ir trečiame kėlinuke įvyko persilaužimas. Jie pabėgo, įgijo dviženklį pranašumą ir mums jų pasivyti nepavyko. Svarbiausia jog šiandien kovojome priešingai nei praitose rungtynėse. Prieš antrą etapą esame nusiteikę optimistiškai. Tikimės, jog pavyks patekti į atkrintamąsias varžybas ir jose pasirodyti neprasčiau nei pernai. Manau Top 16 būtų užsibrėžtas tikslas".

Sporto manija & Ekodora: Rytis Vainikevičius – 22 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vaidotas Stankevičius – 16 tšk., Rokas Jankūnas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Čerba – 10 tšk.

KMAIK & Brevitra: Eligijus Gurklys – 14 tšk., Benas Norvilas – 13 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Deividas Vaičikauskas – 13 tšk.

„Sporto manija & Ekodora“ laimėjo „Sporto manijų“ mūšį (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ aštuntfinalyje eliminavo „Atletą“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora“ lengvai įveikė „DICE“. (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Sporto manija & Ekodora“ be vargo įveikė Veiverių „Amberį“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Sporto Manija & Ekodora“ pasiekė sunkią pergalę prieš KK „MPG“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Sporto manija & Ekodora“ aštunfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Atletą“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Sporto manija & Ekodora“ lengvai įveikė „Compensa“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Sporto manija & Ekodora“ po atkaklios kovos įveikė „Spartą“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:45 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ tritaškių lietuje paskandino „Kaišiadoris“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:07 val.)