Lietuvos šaulių sąjunga vs Atletas (74:88)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 21:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

„Atletas“ palaužė grupės lyderius

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 00:30 val., peržiūros: 932

Kovo 4 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Lietuvos šaulių sąjunga" ir "Atletas". Šios rungtynės įtakos turėjo svečiams, kurie pergalės atveju pakilo į 2ąją vietą. Nuo pat pirmojo kėlinio "Atletas" įrodinėjo kad šiandien kovoja tik dėl pergalės, po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 16:21. Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, tačiau prastesnė pabaiga lėmė kad skirtumas nepakito. (39:44) Trečiajame kėlinyje vedini T.Pilecko svečiai įgijo dviženklę persvarą (51:64). Ketvirtojo kėlinio pradžia visiškai sužlugdė "Lietuvos šaulių sąjunga" ir jie baigė rungtynes pralaimėdami rezultatu 74:88.

Nors rungtynių pradžia geriau susiklostė šeimininkams jie trumpai išlaikė persvarą ir nuo vidurio kėlinio turėjo tenkintis besivejančių vaidmeniu, antrąsias rungtynes iš eilės savo noru žaidę šeimininkai nebuvo tokie greiti kaip jaunieji priešininkai, todėl greitos atakos, bei išprovokuotos pražangos buvo pagrindiniai faktoriai dėl ko "Atletas" dominavo šiame kėlinyje.

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas išaugo iki 12 taškų, tačiau šeimininkams pavyko stabilizuoti žaidimą ir išlikti arti varžovų. Beveik visą sudėtį šioms rungtynėms surinkę šeimininkai galėjo naudoti dažną rotacija, taip pat daugiau aukštaūgių turėję šeimininkai dominavo po krepšių, bet to nepakako užglaistyti gynybos klaidų, tik kėlinio pabaigoje surengta atkarpa 9:4 leido atstatyti deficitą į tą pačią vietą. (39:44)

Trečiajame kėlinyje lyderio vaidmens ėmėsi svečių įžaidėjas T.Pileckas pelnęs 8 taškus ir įniciavęs spurtą, po kurio svečiai užsigarantavo dviženklę persvarą, kurios oponentai nebeturėjo galimybių panaikinti. Vienu metu skirtumas išaugo net iki 17 taškų, tačiau kiek geriau sužaista šeimininkų kėlinio pabaiga sumažino deficitą iki padoresnio 13 taškų. (51:64)

Lemiamame kėlinyje daugiausiai jėgų išlaikęs T.Kmitas bandė gelbėti "Lietuvos šaulių sąjungos" padėtį, tačiau jo vieno indėlio pritrūko,todėl skirtumas beveik nejudėjo. Abiejų komandų atsipalaidavimas lėmė, kad buvo sužaistas rezultatyviausias kėlinys po kurio paaiškėjo kad gana lengvą pergalę iškovojo "Atletas" Galutinis rungtynių rezultatas 74:88.

Po rungtynių nugalėtojų žaidėjas M.Sliesoraitis sakė: Kova tikrai buvo lengva, rezultatas galbūt net neatspindi to lengvumo, galbūt pabaigoje kiek atsipalaidavome, todėl varžovai turėjo šansą pasigerinti situacija.

Pralaimėtojų treneris Š.Stanionis sakė: Surizikavome žaisdami dvi rungtynes iš eilės, jautėsi žaidėjų nuovargis, o priešininkai tikrai greiti. Svarbiausia išlikome pirmoje grupės pozicijoje ir tikimės taip sėkmingai kovoti toliau.

Lietuvos šaulių sąjunga: Tomas Kmitas – 14 tšk., Aurimas Šimkus – 13 tšk., Evaldas Jančauskas – 12 tšk., Vidas Marcinauskas – 10 tšk.

Atletas: Tomas Pileckas – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Karolis Čepanonis – 19 tšk., Ramunas Skardžius – 14 tšk., Giedrius Eisenas – 13 tšk.

„A.Sabonio KC“ palaužė „Atletą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Atletas“ įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Atletas“ pasiekė pergalę ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Atletas“ neturėjo vargo prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 00:06 val.)„Atletas“ lengvai įveikė „Aono“ jaunimą. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 23:54 val.)„Atletas“ atsirevanšavo „A. Sabonio ‒ KC“ (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Atletas“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:50 val.)„Atletas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 23:30 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ateltas“ įrodė pranašumą prieš „Galerą“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 00:07 val.)„Atletas“ be didesnio vargo įveikė „VU KHF“ penketuką (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 22:07 val.)