Kaunas vs SportoLinija.lt (89:40)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Kauno“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę

2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 1327

Pirmadienį, lapkričio 11 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos dvikova, kurioje susitiko "Kaunas" (šeimininkai) ir "SportoLinija.lt" (svečiai). "SportoLinija.lt" ekipa tik pirmame kėlinukyje sugebėjo pasipriešinti varžovams, tačiau "Kaunas" nuo antro ketvirčio pradėjo demonstruoti puikią gynybą ir greitą puolimą, kur tai jiems leido švęsti triuškinančią pergalę rezultatu – 89:40.

Pirmiesiems nuo varžovų pavyko atitrūkti "Kauno" ekipai, tačiau varžovai po keletos greitų atakų sugebėjo išlyginti rezultatą ( 7:7). Toliau ekipos sunkiai sekėsi rinkti taškus ir kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti apie dvi minutes aikštelės šeimininkai sugebėjo laimėti mini atkarpą 6:0, kur tai jiems leido prieš antrą ketvirtį įgyti 4 taškų pranašumą. Rezultatas -18:14.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spaudimu po visą aikštelę, o "SportoLinija.lt" ekipa neturėjo priešnuodžio prieš varžovų "kietą" gynybą. "Kauno" ekipa sugebėjo visą kėlinuką neleisti pelnyti taškų svečiams ir kėlinį užbaigė net 22:0 atkarpa. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 40:14.

Po ilgosios pertraukos svečiai pagaliau pelnė taškus po ilgos pertraukos, tačiau toliau strigo "Kauno" ekipos gynybos gniaužtuose, o tuo pasinaudoję šeimininkai rinko lengvus taškus ir padidino persvarą iki 42taškų ( 66:24). Po minutės pertraukėlės svečiams pavyko susitvarkyti su savo puolimo ir sugebėjo apmažinti skirtumą iki 37 taškų, tačiau šeimininkai geriau pasirodė besibaigiant kėlinukui ir atstatė 44 taškų pranašumą. Rezultatas – 75:31.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkų puolimas aprimo , tačiau toliau ataka po atakos didino savo pranašumą, tačiau dėka G.Jankausko "SportoLinija.lt" ekipa sugebėjo apmažinti skirtumą. Likus žaisti apie 3 minutes "Kauno" ekipos žaidėjo A.Olberkio pelnyti iš eilės 8 taškai leido šeimininkams įgyti 53 taškų pranašumą, bet "SportoLinija.lt" ekipa kovojo iki galo ir besibaigiant laikui apmažino skirtumą iki 49 taškų. Galutinis rezultatas – 89:40.

Po laimėtų rungtynių "Kauno" ekipos žaidėjai vieningai kalbėjo:"Mūsų pergalę nulėmė didesnė patirtis ir puikūs trenerio sprendimai. Galėjome geriau šiandien varžovus paspausti. Kitą pirmadienį laukia stiprus varžovus, bus matyti , koks iš tikrųjų yra mūsų komandos lygis. Visi buvom nusiteikę, visi kovojo ir tai parodo rezultatas."

Po pralaimėtų rungtynių "SportoLinija.lt" komandos treneris, L.Gudaitis, teigė:" Mums dar labai daug trūksta su visais varžovais, kadangi visiškai naujai sukurta komanda yra. Didžioji dalis žaidėjų yra be žaidybinės patirties, jiems viskas nauja. Varžovų spaudimas išmušė mus iš vėžių, paskui nuleidžia rankas, kai kurie. Įvyksta pasimetimas žaidėjų ir paskui gaunam skaudžias atkarpas. Antram etape bus geriau."

Kaunas: Andrius Olberkis – 21 tšk., Žygimantas Pilipavičius – 15 tšk., Rytis Pranarauskas – 14 tšk. (9 perimt. kam.), Eimantas Voveraitis – 10 tšk.

SportoLinija.lt: Gytis Jankauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Radavičius – 8 tšk., Tomas Gečas – 8 tšk.

„Kaunas“ po atkaklios kovos išsaugojo pergalę savo rankose (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:57 val.)„Remza & Adotas“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 sausio 02 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Andrius Olberkis ištempė savo komandai pergalę (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:22 val.)„Kaunas“ įrodė pranašumą prieš „MPG“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:12 val.)Prastai sužaistas trečias kėlinys sutrukdė „Kaunui“ pakovoti dėl pergalės (2014 balandžio 29 d., antradienis, 01:27 val.)„Kaunas“ turėjo pripažinti „Dice“ pranašumą (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 17:42 val.)„Kauno“ pergalei prireikė dviejų pratęsimų (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 23:13 val.)„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „SportoLiniją.lt“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:44 val.)Antrose rungtynėse „Darbiečiai“ sutriuškinę „Kauną“ pateko į KKL C lygos finalą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:07 val.)