VU KHF vs Veiverių „Amberis“ (55:66)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 03 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Nerezultatyviose rungtynėse „Veiverių Amberis“ nugalėjo „VU KHF“ ekipą

2014 sausio 03 d., Penktadienis, 22:44 val., peržiūros: 1243

Penktadienį, sausio 3 dieną, LSU sporto salėje įvyko C lygos antro etapo runtynės, kuriose susitiko "VU KHF" (šeimininkai) ir " Veiverių Amberis" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių svečiai įrodinėjo ,kad jie yra verti pergalės ir lengvai susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau "VU KHF" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir buvo prisiviję varžovus. Vis dėlto, pergalę iškvojo "Veiverių Amberio" ekipa, rezultatu – 55:66.

Rungtynės prasidėjo Povilo Glaniausko tolimų metimų serija ir svečiai įgijo 9 taškų pranašumą ( 4:13). "VU KHF" ekipa sugebėjo realizuoti tik vieną baudą ir apmažinti skirtumą iki 8 taškų. Likus žaisti apie 4 minutes "Veiverių Amberio" ekipa sugebėjo laimėti atkarpą 9:0 ir pranašumas išaugo iki 17 taškų. Rezultatas – 5:22.

Antram kėlinukui prasidėjus V.Mocevičiaus pelnyti taškai padidino atotrūkį iki 22 taškų, tačiau "VU KHF" ekipa spurtavo 9:0 ir sumažino skirtumą iki 13 taškų. Vis dėlto, svečiai pademonstravo puikią gynybą, kur tai jiems leido spurtuoti 14:0 ir pranašumas išaugo iki 27 taškų ( 14:41). Per likusias minutes šeimininkai sumažino skirtumą trimis taškais. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 17:41.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai atsigavo ir priartėjo prie varžovų iki 13 taškų ( 32:45). Vis dėlto, svečiai sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir atstatė 22 taškų pranašumą. Luko Jakšo dėka "VU kHF" sugebėjo besibaigiant kėlinukui sumažinti skirtumą iki 14 taškų. Rezultatas – 39:53.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ( 45:60). Likus žaisti apie 4 minutes "VU KHF" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 9 taškų, tačiau "Veiverių Amberis" sugebėjo išsaugoti sukauptą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu - 55:66.

Po laimėtų rungtynių "Veiverių Amberio" ekipos treneris, N.Baltrušaitis, kalbėjo:" Šiandien labai banguotai žaidėme. Pirmoje rungtynių pusėje gerai sekėsi, paskui žaidimas suprastėjo. Matyt, šventės kaltos yra, tačiau pergalė yra pergalė."

VU KHF: Lukas Jakštas – 25 tšk. (20 atk. kam., 10 išpr. praž.), Mindaugas Čebatavičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Lukauskas – 6 tšk.

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 19 tšk., Saimonas Pažėra – 16 tšk., Vytautas Mocevičius – 16 tšk.

„Veiverių Amberis“ įveikė „VU KHF“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 00:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo „Simple“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:49 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „Kolpingo kolegija“ (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 00:47 val.)Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)Veiverių „Amberis“ nepasigailėjo „Milovanas“ komandos (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:08 val.)„Kolegos“ nugalėjo „VU KHF“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Veiverių Amberis“ nepasipriešino „Kolegoms“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 14:27 val.)„Veiverių Amberis“ prasibrovė į „Mažosios“ taurės ketvirtfinalį (2014 kovo 25 d., antradienis, 00:24 val.)Veiverių „Amberis“ turėjo pripažinti „Straight“ pranašumą (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:16 val.)„MPG“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Veiverių Amberį“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 14:41 val.)