ICE vs Lietuvos šaulių sąjunga (50:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Klaidos nesutrugdė „Lietuvos šaulių sąjungai“ iškovoti pirmąją pergalę

Rungtynėse netrūko aštrios kovos
2013 spalio 20 d., Sekmadienis, 23:11 val., peržiūros: 1367

Šiandien (10.20d.) Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos susitikimas tarp šeimininkų "ICE" ir svečių "Lietuvos šaulių sąjungos" komandų. Varžovai buvo verti vienas kito. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi taikiai, o antrojoje kiek spurtavusi svečių ekipa palaužė varžovus, tai įsirašydama pirmąją pergalę šį sezoną. Galutinis rungtynių rezultatas (50:61).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo "Lietuvos šaulių sąjungos" taškais, tačiau netrukus žaidimas išssilygino ir komandos kovojo taškas į tašką, svečiai turėjo ūgio pranašumą prieš "ICE" ir tai kiek galėjo, tiek naudojo, tuo tarpu šeimininkai turėjo greičio pranašumą bei susižaidimą komandoje, visgi pastariesiams nekrito metimai iš dėkingų situacijų, kartais metimai nepasiekdavo tikslo net iš po krepšio. Tuo tarpu varžovų komandoje Kristupas Rainys vedė savo komandą į priekį. (10:18)

Antrasis ketvirtis jau vyko kitokia eiga. "ICE" suprasdami, kad negalima paleisti varžovų per toli, kibo į darbą, ir tai iškart davė save. Laimėję atkarpą (10:0), jie persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau svečių ekipa irgi neketino sudėti ginklų, ir kovojo su varžovais taškas į tašką. Taip komandos kovojo iki kėlinio galo, o po jo rezultatas nieko nesakė, lygu. (30:30)

Po ilgosios pertraukos komandos sužaidė patį nerezultatyviausią kėlinį. Nei vienai nei kitai nepavyko įgyti didesnės persvaros, kadangi žaidime pradėjo matytis nuovargis ir žaidybinis brokas. Komandos keitėsi netiksliais metimais, klydo, ypač daug klaidų šiame susitikime padarė "Lietuvos šaulių sąjungos" krepšininkai, po kėlinio (39:42).

Paskutinis ketvirtis jau priklausė šauliams. Nors "ICE" mėgino gyvinti žaidimą, jiems tai nepavyko. Visų pirma todėl, kad metimai nepasiekdavo tikslo iš dviejų taškų zonos. Jiems padėdavo Vilius Ginevičius, kurio tritaškiai padėdavo sunkiausias momentais. Visgi galutinis rezultatas skelbė "Lietuvos šaulių sąjungos" pergalę rezultatu (50:61).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris teigė : "Tai pirmosios rungtynės, dar nesenai dirbusu šia komanda, yra kur tobulėti, aišku džiaugiamės kad iškovojome pergalę". Paklaustas apie sezono tikslus ir siekius pastarasis atsakė : "Tik aukščiausi tikslai".

"ICE" : Rokas Misevičius 15, Vilius Ginevičius 13, Vaidas Danusas 11.

"Lietuvos šaulių sąjunga" : Kristupas Rainys 17, Tomas Kmitas 10, Evaldas Jančauskas 9.

Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)Trilerį laimėjo „Lietuvos šaulių sąjunga“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:37 val.)Atkakliose ir permainingose aštunfinalio rungtynėse „Lietuvos šaulių sąjunga“ įveikė Birštono „Olimpą“ (2014 kovo 25 d., antradienis, 22:04 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)„KMAIK & Brevitra“ nesugebėjo įveikti „Lietuvos šaulių sąjungos“ gynybos gniaužtų (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kaunas“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjungą“ ir žengė į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą. (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)Per pirmą kėlinį persvarą susikrovusi „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipa nesunkiai įveikė „Dice“ (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:36 val.)„Kaunas“ nugalėjo „Lietuvos šaulių sąjungą“, bei išlygino „C“ lygos ketvirtfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 08 d., antradienis, 22:24 val.)