Komanda X vs BK Centre (92:57)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ antroje rungtynių pusėje nušlavė „BK Centre“ krepšininkus

2014 kovo 05 d., Trečiadienis, 00:14 val., peržiūros: 1098

Kovo 4 dieną, 20.15 val., Kauno „Varpo“ gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos, T „Iššūkio“ pogrupio, turnyrinės lentelės kaimynai - „Komanda X“ ir „BK Centre“. Pergalę rezultatu 92-57, užtikrintai iškovojo „Komanda X“. Priminsime, jog pirmojoje tarpusavio akistatoje pergalę šventė „BK Centre“ 74-67.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir komandos žengė koja kojon. Vis dėlto, tiksliau pirmojo kėlinuko pabaigą sužaidė „Komanda X“ ir įgijo 7 taškų persvarą, 22-15. Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „BK Centre“ komanda, daugiausiai A.Pimkov ir M.Mitkaus pastangomis, spurtavo rezultatu 16-4 ir įgijo 5 taškų pranašumą. Tačiau kaip ir pirmajame kėlinuke, taip ir antrajame, kėlinuko pabaigą drausmingiau bei tiksliau sužaidė „Komanda X“, kuri susigražino pranašumą, 38-35.

Antroje rungtynių pusėje vyko visiškas „Komanda X“ dominavimas. Trečiasis kėlinukas laimėtas rezultatu 30-9. Daugiausiai prie to prisidėjo D.Puodžiulis, A.Navickas ir L.Klangauskas – kartu per trečiąjį kėlinuką pelnę net 28 taškus.

Tuo tarpu didelis klaidų skaičius, bei dažna žaidėjų rotacija neleido „BK Centre“ komandai pakeisti žaidimo eigos ir teko pripažinti priešininkų pranašumą, rezultatu 57-92.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Komanda X“: D.Puodžiulis 30 tšk. ( 14/10 dvitaškiai), V.Klangauskas 20 tšk., A.Navickas 18 tšk. (11/8 dvitaškiai)

„BK Centre“: A.Pimkov 22 tšk. ( 4/3 tritaškiai), M.Mitkus 9 tšk.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:03 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai palaužė BK „Centre“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:43 val.)„Komanda X“ antrąjį etapą pradėjo užtikrinta pergale (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 22:17 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergale džiaugėsi „BK Centre“ (2014 vasario 03 d., pirmadienis, 02:14 val.)„Komanda X“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 21:15 val.)Įtemptose rungtynėse iki paskutiniųjų sekundžių pergalę šventė „BK Centre“ ekipa (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 11:50 val.)„Olimpas“ atsilaikė prieš „BK Centre“ jaunimą ir iškovojo puikią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Komanda X“ pelnytai iškovojo pergale prieš A.S.K „Persvara“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:11 val.)„A.S.K. Persvara“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „BK Centre“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 23:18 val.)„Komanda X“ apgynė namų sienas (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:09 val.)