Birštono „Olimpas“ vs Krepsininkas.net (113:108)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 18 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą

2014 sausio 18 d., Šeštadienis, 20:51 val., peržiūros: 1245

Šeštadienį Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, antro turo, pirmenybių rungtynės, kurioe susitiko Birštono "Olimpas" (šeimininkai) ir "krepšininkas.net" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko greitas krepšinis, kuriame labiau dominavo puolimas nei gynyba. Taškų lenktynes laimėjo Birštono "Olimpo" ekipa, kuri iškovojo pergalę, rezultatu – 113:108.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įgijo trijų taškų pranašumą (9:12), Vis dėlto, po minutės pertraukėlės Birštono "Olimpo" ekipa sugebėjo atsitiesti ir ne tik panaikino skirtumą, bet ir įgavo penkų taškų pranašumą. Likus žaisti apie keletą minučių svečių komanda pataikė keletą svarbių metimų ir besibaigiant kėlinukui įgijo trijų taškų pranašumą. Rezultatas – 30:33.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo "sausa" atkarpa 9:0 ir įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir atsakė greitomis atakomis, kur įgijo minimalų pranašumą (41:42). Toliau šeimininkai pademonstravo puikią gynybą, kur tai jiems leido įgyti net trylikos taškų pranašumą. Besibaigiant ketvirčiui Birštono "Olimpas" sugebėjo dar vienu tašku padidinti pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 65:51.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir didino savo pranašumą, tačiau trečiojoje minutėje Birštono "Olimpo" ekipos puolimas subyrėjo, o svečiai su kiekviena minutę pradėjo mažinti skirtumą, kur galiausia komandas skyrtė tik du taškai. Per likusias kelias minutes tarp ekipų pranašumas nepakito ir komandas toliau skyrė du taškai. Rezultatas – 83:81.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo užtikrintai ir greitomis atakomis atstatė dviženklį pranašumą. Toliau tarp ekipų skyre dešimt taškų, tačiau likus žaisti apie keturias minutes Dovydo Baranausko pelnyti taškai leido "krepšinininkas.net" ekipai prisivyti varžovus iki keturių taškų. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje svečiai liko tik keturiese aikštelėje, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai išsaugojo saugų pranašumą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 113:108

Birštono „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 22 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Knyšius – 21 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Eigirdas Keblikas – 17 tšk. (9 rezult. perd.), Dovydas Drazdauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Čekanauskas – 16 tšk., Artiomas Marchockis – 14 tšk.

Krepsininkas.net: Dovydas Baranauskas – 34 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Lukas Šukutis – 29 tšk., Henrikas Paulauskas – 26 tšk. (14 atk. kam., 10 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Atkaklioje kovoje „Dumblo“ ekipa nugalėjo „Krepsininkas.net“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 02:15 val.)Lyderiai atnešė pergalę „Krepšininkas.net“ ekipai (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 13:42 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.),,Akademija“ nušlavė ,,Krepšininkas.net“ ekipą. (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:51 val.)Birštono Olimpas palaužė Nepyk ekipą (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:49 val.)Puiki antroji rungtynių pusė lėmė Birštono „Olimpo“ pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 02:21 val.)Birštono „Olimpas“ rimto pasipriešinimo iš „Lituanicos“ nesulaukė (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:22 val.)Beveik visas rungtynes pirmavus „Krepšininkas.NET“ komanda šventė pergalę prieš „Dumblas“ ekipą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 21:48 val.)Vos keturiese žaidę „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkai garbingai priešinosi „Krepsininkas.net“ komandai (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 23:30 val.)