BC „Gazuotas pienas“ vs Lapės (95:34)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 17 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

"Lapės" nugrimzdo į BC "Gazuoto Pieno" gynybos gniaužtus

2013 spalio 18 d., Penktadienis, 01:32 val., peržiūros: 854

Šį vakarą (10.17d.) Dainavos vidurinėje mokykloje susitiko dvejos "C" lygos ekipos, tai BC "Gazuotas Pienas" (šeimininkai) ir "Lapės" (svečiai). Visa rungtynių kontrole nuo pirmų minučių priklausė BC "Gazuoto Pieno" komandai, kuri visų rungtynių metu nemažino apsukų ir didino persvarą, o gale dar ir bandė paspausti varžovus, galutinis rezultatas pastarųjų naudai (95:34).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų atkarpa (8:0), po kurios jau pradėjo matytis pastarųjų pranašumas. Varžovai kiek vėliau įmetė dvejas baudas, bet tai nepadėjo išvengti padoresnio pirmojo kėlinio rezultato. Visgi svečių ekipa nestokojo entuziasmo kovoti, ir nors neviskas sekėsi, jie rodė norą išspausti kiek galima daugiau. Per pirmą kėlinį BC "Gazuotas Pienas" padarė daug darbo, po jo rezultatas (27:6).

Antrasis ketvirtis kažko naujo neįnešė į rungtynes. Viskas klostėsi dėsningai ir analogiškai kaip pirmame kėlinyje. Tik tiek, kad šeimininkai davė pažaisti ir atsarginiams žaidėjams, nes žinojo, kad čia ta vieta, kur galima juos testuoti ir pasidaryti daugiau treniruočių tipo rungtynes. "Lapėms" sunku buvo rinkti taškus, jų metimai skriejo toli nuo tikslo, skuboti, neužtikrinti. Po kėlinio (25:6).

Kaip tapo įprasta pirmuose dvejuose kėliniuose "Lapės" mesdavo po 6 taškus, tačiau trečiame tai pakeitė, ir gana ryškiai – dvigubai. Negana to, kad įmetė dvigubai daugiau taškų nei prieš tai, ir varžovams neleido sumesti tiek, kiek prieš tai, jie įmetė tik 15 taškų. Taigi šis, pats nerezultatyviausias kėlinukas tapo neišnaudotos progos ketvirčiu "Lapėms", kuriame dar buvo galima mažinti rezultatą, nes jame nesisekė pulti BC "Gazuotui Pienui" (15:12).

Paskutinis ketvirtis jau tebuvo formalumas. Nepaisant to, kad varžovus jau buvo "sumušę" BC "Gazuotas Pienas" netikėtai ėmė dar ir spausti varžovus. Tai tikriausiai vyko, nes pastarieji norėjo pelnyti šimtąjį tašką, ko jiems nepavyko, arba tiesiog išbandyti vieną kitą derinį, kurį reiks taikyti stipresniems varžovams. Po kėlinio (28:10).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Jomantas Eibukas kalbėjo : "Varžovai nebuvo itin stiprūs, gerai, kad laimėjome, kaip čia pasakius kitaip... pasigerinom komandos statistika, tačiau tikrasis komandos veidas pasimatys kada sulauksime stipresnių konkurentų."

BC "Gazuotas Pienas" : Martynas Stonkus (23), Mantas Stankevičius (15), Mantas Gasperavičius (14)

"Lapės" : Mindaugas Alekna (16), Aivaras Datas (8), Paulius Matulionis (4)

„Lapės“ pagaliau pajuto pergalės skonį (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:58 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įtemptose rungtynėse įveikė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:10 val.)„Sabonio KC“ krito prieš „Gazuotą Pieną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)„A.Sabonio KC“ su kaupu atsirevanšavo BC „Gazuotui pienui“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 19:12 val.)„Atletas“ įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 23:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepavyko rimčiau pasipriešinti „Galerai“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Lapės“ neprilygo penkiese žaidusiems „Košmaro“ vyrams (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 12:58 val.)„Gazuoto pieno“ galinga rungtynių pradžia atnešė lengvą pergalę (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:19 val.)