Krepsininkas.net vs Dumblas (66:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

Atkaklioje kovoje „Dumblo“ ekipa nugalėjo „Krepsininkas.net“

2014 sausio 24 d., Penktadienis, 02:15 val., peržiūros: 1295

Ketvirtadienį, sausio 23 dieną, J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos , antro etapo, rungtynės, kuriose susitiko "Krepsininkas.net" (šeimininkai) ir "Dumblas" (svečiai). Rungtynės prasidėjo inirtinga kova tarp ekipų. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai sugebėjo prieš ilgąją pertrauką susikrauti septynių taškų pranašumą, tačiau paskutinį ketvirtį spurtavę "Dumblo" ekipa persvėrė rezultatą į savas rankas bei iškovojo pergalę, rezultatu – 66:73.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Krepsininkas.net" ekipa, kuri įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau "Dumblo" ekipa pradėjo pataikyti metimus ir per keletą minučių persvėrė rezultatą į savas rankas bei susikrovė penkių taškų pranašumą. Besibaigiant kėlinukui šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų iki dviejų taškų. Rezultatas – 17:19.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo tritaškiais metimais, kur tai leido jiems periimti lyderės vaidmenį, tačiau "Dumblo" ekipa pademonstravo puikią gynybą, kur tai jiems leido įgyti dviejų taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės, vaizdas aikštelėje pasikeitė, kur šeimininkai pradėjo dominuoti puolime ir laimėjo atkarpą 9:0, kur susikrovė septynių taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką - 38:31.

Pol ilgosios pertraukos tarp ekipų toliau vyko atkakli ir inirtinga kova. "Dumblo" ekipa vis lipdavo šeimininkams ant kulnų, tačiau "Krepsininkas.net" sugebėjo išlaikyti susikrautą pranašumą prieš paskutinį ketvirtį. Rezultatas – 53:48.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Dumblo" ekipa vedama, L.Steikūno, ne tik, kad išlygino rezultatą, bet ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Toliau "Krepsininkas.net" ekipai nesirišo puolimas ir lygiose vietose prarasdavo kamuolius, o tuo pasinaudoję svečiai padidino pranašumą iki penkų taškų. Per likusias dvi minutes svečiai sužaidė užtikrintai ir iškovoje sunkią pergalę, rezultatu – 66:73.

Po laimėtų rungtynių "Dumblo" ekipos treneris, S.Steikūnas, kalbėjo:" Mes laimėjome krepšiniu, o varžovai bandė laimėti bėgimu.Džiaugiuos, kad vyrai apsigynė nuo jų greito žaidimo."

Krepsininkas.net: Osvaldas Sarpalius – 20 tšk., Henrikas Paulauskas – 19 tšk., Dovydas Baranauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Dumblas: Lukas Steikūnas – 26 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Deimantas Baltrušis – 15 tšk., Aurimas Turskis – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.),,Akademija“ nušlavė ,,Krepšininkas.net“ ekipą. (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:51 val.)„Dumblo“ šešetukas neprilygo „Transalmiui“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po įtemptos kovos „Dumblas“ įveikė „Sporto maniją ‒ 2“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 18:35 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „Forto Amicus ‒ Diktum“ užtikrintai įveikė „Krepsininkas.net“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)Vos keturiese žaidę „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkai garbingai priešinosi „Krepsininkas.net“ komandai (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 23:30 val.)Lyderiai atnešė pergalę „Krepšininkas.net“ ekipai (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 13:42 val.)Sunkiai įsibėgėjęs „Dumblas“ palaužė „Komandą X“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:45 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“įrodė savo pranašumą prieš „Krepšininkas.net“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 20:26 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 23:28 val.)