Kauno Rami vs SK „Neveronys“ (59:82)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

SK „Neveronys“ antroje rungtynių dalyje nepaliko jokių vilčių „Kauno Rami“ krepšininkams

2014 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 23:30 val., peržiūros: 1170

Sausio 16 dieną, 21.15 val., "Saulės" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Kauno Rami" (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ (svečiai). Galingai rungtynes pradėję svečiai vėliau leido intrigai sugrįžti, tačiau "Kauno Rami" žaidėjams pavyko atsilaikyti tik iki ilgosios pertraukos. Antroje rungtynių dalyje SK „Neveronys“ nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 82:59.

Rungtynių pradžioje nors ir sunkiai, bet taškus rinko tik svečių komanda, tuo tarpu "Kauno Rami" niekaip negalėjo prisitaikyti, o ir dažna komandas ataka baigdavosi klaidomis. Nors geru taiklumu negalėjo pasigirdi SK „Neveronys“, bet puiki kova po krepšiais leido jiems pasiekti netgi dviženklį pranašumą. Šeimininkai daugiau nei 6 minutes negalėjo penlyti taškų ir tik pirmojo kėlinuko pabaigoje pagaliau krepšys atsirišo ir jiems. Nuo to momento "Kauno Rami" puolimas išsijudino ir šeimininkai netgi pradėjo artėti. Daugiausia tolimų metimų dėką jiems pavyko sumažinti atsilikimą vos iki 2 taškų. SK „Neveronys“ negalėjo jaustis saugiai, nes rezultatas po dviejų kėlinukų buvo 30:34.

Antroje rungtynių pusėje kurį laiką vyravo chaotiškas, labai nerezultatyvus žaidimas, bet staiga SK „Neveronys“ į priekį šovė su nauja jėga ir skirtumas žaibiškai išaugo. Šeimininkų žaidimas atrodė visiškai išsiderinęs, komanda labai prastai metė dvitaškius metimus, o gynyboje niekaip nerado būdų apsgynti nuo varžovų aukštaūgių. Ketvirtame kėlinuke intrigos nebebuvo, svečiai mėgavosi puolimu, keletą galingų dėjimų atliko E.Jurgaitis, taip tarsi užtvirtindamas savo ekipos pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:82.

Nugalėtojų komandos treneris J.Virbickas po rungtynių kalbėjo: "nors laimėjome dideliu skirtumu, bet tai neatspindi komandos žaidimo, kuris yra labai banguotas, dažnai sužaidžiame labai geras atkarpas, bet jas netrukus pakeičia prastos. Svarbiausia šiandien gera atkarpa buvo rungtynių pabaigoje."

"Kauno Rami": Matas Narbutas – 18 tšk., Tomas Petrošius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Petraitis – 13 tšk.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 23 tšk., Evaldas Jurgaitis – 18 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 14 tšk., Antanas Macys – 13 tšk.

SK „Neveronys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kolegas“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:02 val.)SK „Neveronys“ jau pirmajame kėlinyje pervažiavo „Kauno Rami“ ekipą (2014 vasario 11 d., antradienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai palaužė BK „Centre“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:43 val.)SK „Neveronys“ palaužė „Transalmis“ ekipą (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:02 val.)KK „MPG“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 00:17 val.)SK „Neveronys“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Grizliams“ šiame sezone (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 01:03 val.)SK „Neveronys“ išliko neįmenama mįsle „Transalmiui“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 14:19 val.)Evaldas Jurgaitis vedė į pergalę SK „Neveronis“, kurie paskutinių sekundžių trileryje nukovė „Kauną“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:22 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo įveikė KK „MPG“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:13 val.)Be keitimų ir aukštaūgių žaidę „Kauno Rami“ krepšininkai neprilygo KK „MPG“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)