Elektromontuotojas vs A. Sabonio KC (67:78)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 28 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes spaudimą demonstravę „A.Sabonio KC“ ekipa nugalėjo „Elektromontuotoją“

2014 sausio 28 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1016

Antradienį, sausio 28 dieną, KTK sporto salėje įvyko C lygos, 2 etapo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "A.Sabonio KC" (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "A.Sabonio KC" ekipa pademonstravo puikų spaudimą po visą aikštelę, kur tai jiems leido įgyti dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos bei iškovojo pergalę rezultatu – 67:78.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau tolimi M.Kvedaro tritaškio metimai leido "A.Sabonio KC" įgyti 4 taškų pranašumą ( 9:13). Po minutės pertraukėlės šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 6:0 ir persverti rezultatą į savas rankas. Vis dėlto, kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai, kurie prieš pabaigą įgijo trijų taškų pranašumą. Rezultatas – 17:20.

Antrąjį ketvirtį "A.Sabonio KC" pradėjo "sausa" atkarpa 10:0, kur pranašumas išaugo iki 13 taškų. "Elektromontuotojo" puolimas šiektiek atsigavo, tačiau vis sunkiai sekėsi prisivyti varžovus. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai sėkmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir skirtumas išliko 10 taškų prieš ilgąją pertrauką – 33:43.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai sumažino skirtumą perpus ( 41:46), tačiau "A.Sabonio KC" ekipos spaudimas po visą aikštelę davė vaisių, kur per keletą minučių sugebėjo atstatyti 16 taškų pranašumą ( 46:61), o besibaigiant ketvirčiui ir iki 17 taškų – 49:66.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. "Elektromontuotojo" ekipa vis bandydavo prisivyti varžovus, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš svečių, kurie atstatydavo susikrautą pranašumą. ( 55:72). Likus žaisti apie keturias minutes M.Nenartavičiaus pelnė 10 taškų, tačiau to buvo maža "Elektromontuotojo " ekipai ir pergalę iškovojo "A.Sabonio KC" ekipa, rezultatu – 67:78.

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 28 tšk. (20 atk. kam.), Karolis Kolupaila – 9 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Židanavičius – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

A. Sabonio KC: Mantas Kudirka – 26 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 25 tšk. (5 perimt. kam.), Rokas Puikys – 18 tšk.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KMAIK & Brevitra“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 20:57 val.)„Atletas“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:50 val.)Agresyvios gynybos dėka „A. Sabonio KC“ nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 01:28 val.)„A.Sabonio KC“ palaužė „Atletą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Atletas“ neturėjo vargo prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 00:06 val.)SK „Neveronys“ sezono starte parklupdė „Elektromontuotoją“ (2013 spalio 22 d., antradienis, 21:13 val.)„A.Sabonio KC“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno Rami“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:22 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 20:41 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė „Elektromontuotojas“ (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)