Galera vs Green Death (75:65)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 12 d., Antradienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Green death“

2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 00:39 val., peržiūros: 1488

Lapkričio 12 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidusi "Galera" ir Green death". Rungtynių pradžia sufleravo kad šiame mače galima didelė intriga, abi komandos žaidė taškas į tašką ir nei vienai nepavyko išsiskirti, Abiejų komandų taktika buvo panaši, didžiąją dalį taškų pelnė komandų lyderiai, per pirmąjį kėlinį "Galeros" žaidėjas J.Grigaras pelnė 10 taškų, oponentų komandoje išsiskyrė V.Peseckis pelnęs 7. Po pirmojo kėlinio pirmavo "Galera" rezultatu 17:15.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli,nerezultatyvi kova, komandos keitėsi 3-4 taškų atkarpomis. Kiek geriau šiame kėlinyje ir vėl pasirodė "Galera" kuri padidino savo pranašumą. (33:26). Trečiajame ketvirtyje pirmą kartą skirtumas tarp komandų tapo dviženklis, prie to labai prisidėjo tris tritaškius pataikęs šeimininkų žaidėjas A.Juozapaitis.

Po trečiojo kėlinio šeimininkai pirmavo saugia persvara ir intriga po truputį išnyko. (55:43). Ketvirtojo kėlinio pradžia visiškai panaikino intrigą, nes svečių deficitas išaugo iki 18 taškų. Nors įpūsėjus kėliniui "Green death" ekipa surengė spurtą 9:0, tačiau laiko buvo per mažai kad būtų galima pakovoti dėl pergalės. Kėlinio pabaiga niekuo neišsiskyrė ir paskutinis švilpukas įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu (75:65).

Po rungtynių "Galera" ekipos treneris S.Korolkov juokavo: Mes turbūt mėtėme geriau negu jie, atrodo įmetėme nemažai taškų, tai ir lėmė pergalę. Pagyvensim pamatysim kaip bus vėliau.

"Green death" ekipos treneris M.Krygeris sakė: Šiandien neturėjome pagrindinių žaidėjų, dali jų negali padėti dėl traumų, todėl jaučiasi kad žaidimas išsidęrines. Tikimės kad sezonui įsibėgėjus mes įgysime gerą formą ir kovosime dėl aukščiausių vietų.

Galera: Jonas Grigaras – 22 tšk., Aurimas Juozapaitis – 20 tšk., Sergej Korolkov – 8 tšk.

Green Death: Vytautas Peseckis – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Dalius Grušauskas – 19 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Valdas Valksmanas – 10 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Ateltas“ įrodė pranašumą prieš „Galerą“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 00:07 val.)„Kaišiadorys“ lengvai įveikė „Green death“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:08 val.)„Green Death“ krito kovoje prieš „Ice“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:48 val.)Baltic „Transline“ sutriuškino „Green Death“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kolpingo Kolegija“ antrąkart nugalėjo „Green Death“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„Galeros“ pergalių serija nutrūko kovoje prieš „A. Sabonio KC“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Elektrėnų senoji versmė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Green Death“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Sporto manija ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su „Green Death“ ekipa. (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Galera“ nugalėjo nepilnos sudėties LCP KK „Ragus“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Galera“ įsivėlė į chaotišką žaidimą ir turėjo pavargti dėl pergalės (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:31 val.)