A. Sabonio KC vs Baltic Logistic Solutions (92:76)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Agresyvios gynybos dėka „A. Sabonio KC“ nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ komandą

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 01:28 val., peržiūros: 1164

2013-11-28 dieną A. Sabonio krepšinio centre įvyko "C lygos" varžybos tarp šeimininkų "A. Sabonio KC" ir svečių "Baltic Logistic Solutions" komandų. Nors pirmąjį kėlinį ir laimėjo svečių komanda, tačiau nesugebėjo atsilaikyti prieš kibiai besiginančius ir visada bėgančius priešininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:76(16:20, 27:15, 24:18, 25:23)

Pirmasis kėlinys abejoms komandos buvo neblogas, tačiau savo ūgį išnaudoję "Baltic Logistic Solutions" komanda geriau kovojo dėl kamuolių ir išnaudodavo savo antrus šansus. Svečių komandoje šiame kėlinyje puikiai pasirodė O.Ročius pelnęs 12 taškų per kėlinį. Viso kėlinio metu dažnai keitėsi pirmaujanti komanda ir tik tai paskutinėmis minutėmis geriau sužaidę svečiai laimėjo kėlinį rezultatu 16:20.

Antrąjį kėlinį tiesiog puikiai pradėjo "A. Sabonio KC" komanda, kuri sužaidė atkarpą 15-0. Šeimininkai pradėjo spausti varžovus per visa aikštelę ir privertė juos dažnai klysti, taip perimdami kamuolius – tai jiems padėjo pelnyti lengvus taškus. Aikštelėje tiesiog puikiai atrodė "A. Sabonio KC" komandos žaidėjas M.Kudirka, kuris ne tik pelnė 13 taškų per kėlinį, bet ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius. Kėlinys baigėsi rezultatu 27:15.

Trečiasis kėlinys buvo labai panašus į antrąjį – šeimininkai ir toliau spaudė priešininkus, periminėjo kamuolius ir metė daug metimų. "Baltic Logistic Solutions" komanda daugiau negu pusę kėlinio taškų pelnė nuo baudų metimų linijos. Per šį kėlinį O.Ročius išprovokavo net 6 varžovų pražangas. Taip pat jam puikiai po krepšiu talkino K.Masaitis, kuris per varžybas surinko dvigubą dublį. Kėlinys baigėsi rezultatu 24:18.

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos puikiai atrodė. "A. Sabonio KC" komanda labai gerai mėtė ir prametė tik kelis metimus iš žaidimo. "Baltic Logistic Solutions" komanda vėl provokavo daug pražangų ir rinko didžiąją dalį savo taškų nuo baudų metimų linijos. Svečiai galėjo sumažinti skirtumą, tik nepasisekė jiems įmesti iš po krepšio. ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 25:23.

"Baltic Logistic Solutions" komandos treneris po varžybų sakė: "Nesugebėjom persivaryti kamuolio per aikštelę, buvom lėtesni ir prametėme daug baudos metimų. Gal jei būtume įmetę baudas, rezultatas būtų kitoks."

A. Sabonio KC: Mantas Kudirka – 30 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Puikys – 24 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Tautvydas Žukauskas – 12 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 30 tšk. (9 išpr. praž.), Karolis Masaitis – 18 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Lukšys – 8 tšk.

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:18 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Naujokai“ neleido pajausti pergalės skonio „Baltic Logistic Solutions“ komandai (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus. (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:45 val.)„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:24 val.)Klaidos pražudė „Baltic logistic solutions“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes spaudimą demonstravę „A.Sabonio KC“ ekipa nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)"Kolegos" pasiekė įtikinamą pergalę prieš "Baltic Logistic Solutions" (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:12 val.)„A.Sabonio KC“ palaužė „Atletą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 22:10 val.)