SportoLinija.lt vs Remza & Adotas (56:91)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 02 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Remza & Adotas“ pasiekė nesunkią pergalę

2014 sausio 02 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 1679

Sausio 2 dieną, 19.15 val., "J.Jablonskio" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "SportoLinija.lt" (šeimininkai) ir "Remza & Adotas" (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo svečiai, kurie nieko nelaukdami pasiekė dviženklį pranašumą, bet ties tuo momentu jų spurtas sustojo ir G.Jankausko vedami šeimininkai atsitiesė. Tačiau antroje rungtynių pusėje "SportoLinija.lt" komandos lyderis patyrė traumą, o tuo pasinaudoję "Remza & Adotas" krepšininkai nesunkiai pasiekė netgi triuškinamą pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:91.

Rungtynes labai galingai pradėjo "Remza & Adotas" krepšininkai, kurie visus taškus rinko vien iš po krepšio ir nesutikdami didelio pasipriešinimo sugebėjo spurtuoti rezultatu 10:0. Netrukus šeimininkai paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios komandos puolimas ženkliai pasikeitė ir G.Jankausko pastangomis žaidimas stabilizavosi. Tačiau ir toliau "SportoLinija.lt" komandos žaidėjai nerado būdų sustabdyti varžovų puolimą. Vistik svečiai patys apsunkino savo puolimą pradėję mėtyti tolimus metimus, bei dažniau klysti. "SportoLinija.lt" krepšininkai sugebėjo atsilaikyti iki ilgosios pertraukos ir atsilikinėjo visai nedideliu skirtumu, rezultatu 32:44.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas kurį laiką dar vyko lygiai, bet tuomet traumą patyrė G.Jankauskas ir taip tarsi parašė mirties nuosprendį savo ekipai. „Remza & Adotas“ krepšininkams beliko tik mėgautis žaidimu ir didinti savo pranašumą. Skirtumas dabar augo su kiekviena minute, o svečiai į aikštelę galėjo išleisti ir mažiau žaisti gaunančius krepšininkus, kurie vaizdo taip pat negadino. Šeimininkai nesugebėjo prilygti labiau patyrusiems priešininkams ir tik viena kita rezultatyvi ataka pagyvindavo jų žaidimą. Paskutinės minutės tebuvo formalumas, o rungtynės baigėsi rezultatu 56:91.

„Remza & Adotas“ komandos trenerio Ž.Zakraso komentaras: "po naujų metų komandos susižaidimas suprastėjęs, bet varžovus įveikėme solidžiu skirtumu, nors jų komandos sudėtis tikra nebloga ir nebuvo taip lengva kaip atrodo. Jei dar porą metų jie žaistų kartu tikrai gautume nuo jų į kaulus."

"SportoLinija.lt": Gytis Jankauskas – 21 tšk., Martynas Liaugaudas – 15 tšk., Ignas Radavičius – 8 tšk.

"Remza & Adotas": Raimondas Baliūnas – 23 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Narūnas Čekaitis – 20 tšk., Tadas Dudzevičius – 17 tšk. (21 atk. kam.), Arūnas Abromaitis – 13 tšk.

„Remza & Adotas“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Nesulaikomai žaidusio Tado Dudzevičiaus vedami „Remza & Adotas“ krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2014 vasario 25 d., antradienis, 22:20 val.)Puiki rungtynių pradžia „Remza & Adotas“ komandai padėjo pasiekti pergalę (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Atsisakiusi žaisti „Remza & Adotas“ padovanojo pergalę „Kulautuvai“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Kauno“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Remza & Adotas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno liberalus“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Remza & Adotas“ nesugebėjo įveikti „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė „Garliavos“ komandą (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Galingai žaidę „Remza & Adotas“ krepšininkai nepaliko jokių vilčių „Garliavai“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Klaidos ketvirtajame kėlinyje neleido „Remza & Adotas“ pakovoti dėl pergalės prieš „Galera“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 01:24 val.)