Sportija vs LCP KK „Ragai“ (54:78)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Sportija“ neprilygo LCP KK „Ragai“

2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1252

2013 gruodžio 9 dieną, Atžalyno vidurinėje mokykloje, C lygos rungtynėse susitiko "Sportija" (šeimininkai) ir LCP KK "Ragai" (svečiai). Pirmasis rungtynių kėlinys vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo – 17:19. Tačiau jau antrame svečiai suaktyvino gynybą ir leidę šeimininkams įmesti tik keturis taškus, patys surinko dvidešimt ir po dviejų kėlinių pirmavo – 21:39. Trečiasis kėlinys vėl vyko visiškai lygiai, tad po trijų ketvirčių skirtumas išliko toks pat – 42:60. Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas ir "Ragai" iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 54:78 (17:19, 4:20, 21:21, 12:18). Šeimininkams tai buvo pirmasis pralaimėjimas iššūkio taurėje, o svečiams savo ruožtu pirmoji pergalė.

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus, o tuomet du taškus dar pridėjo, tačiau nepataikė baudos metimo Robertas Varanius – 6:4. Keturis taškus be atsako sumetė svečiai, o tritaškiu atsakė Arūnas Muraška – 9:8. Penkis taškus surinko Arnoldas Račickas, o aštuoniais taškais atsakė "Sportija" ir rezultatas – 17:13. Kėlinys baigėsi dviem "Ragai" komandos tritaškiais ir po pirmo kėlinio – 17:19.

Antras kėlinys prasidėjo Š. Žemgulio dvitaškiu, o tuomet trylika taškų be atsako surinko "Ragai" ir susikrovė dviženklį pranašumą – 19:32. Du taškus pelnė Arūnas Muraška, o tuomet dar septyniais atsakė svečiai ir antrasis kėlinys baigėsi šešiolikos taškų skirtumu, tad po dviejų kėlinių rezultatu – 21:39 priekyje "Ragai".

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem "Ragų" taškais, kai į tai tritaškiu atsakė Lauras Mizgeris – 24:41. Šešis taškus surinko svečiai, o lygiai taip pat šešiais atsakė ir šeimininkai ir skirtumas išliko nepakitęs – 30:47. Du taškus pelnė Arnoldas Račickas, o penkiais atsakė Arūnas Muraška ir rezultatas – 35:49. Keturis taškus pelnė 'Ragai", o dviem atsakė šeimininkai ir skirtumas šešiolika taškų. Dar po penkis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį dvitaškiu užbaigė Tadas Bindokas ir po trijų kėlinių – 42:60.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais abiejų komandų taškais, o tuomet dar tris surinko svečiai, o du šeimininkai ir rezultatas – 49:66. Du baudos metimus sumetė Tadas Bindokas, o tritaškiu atsakė Andrius Mačiulis – 52:68. Aštuonis taškus surinko "Ragai", o rungtynes užbaigė komandos apsikeisdamos po du taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 54:78.

Sportija: Arūnas Muraška – 19 tšk., Lauras Mizgeris – 9 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Mačiulis – 8 tšk.

LCP KK „Ragai“: Arnoldas Račickas – 24 tšk. (13 atk. kam.), Lukas Marčiulionis – 15 tšk., Tadas Bindokas – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)„Galera“ nugalėjo nepilnos sudėties LCP KK „Ragus“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Sportija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Fenixą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:09 val.)„Savi“ turėjo pripažinti LCP KK „Ragų“ pranašumą (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:46 val.)„C“ lygos startą LCP KK „Ragai“ pradėjo įtikinama pergale (2013 spalio 18 d., penktadienis, 20:57 val.) „Baltic Transline“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš LCP KK „Ragai“ ekipos (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 23:22 val.)„Sportija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Aoną“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 21:34 val.)Per pratęsimą „Sportija“ palaužė „Savi“ ekipą (2014 vasario 18 d., antradienis, 21:44 val.)Keturiese rungtynes baigę "Fenixo" žaidėjai neprilygo LCP KK „Ragų“ ekipai (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Sportija“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Milovanu“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 20:27 val.)