Kauno technikos kolegija vs Akademija (48:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Akademija“ savo triuškinančią pergalę dedikavo jubiliejų švenčiančiam lygos prezidentui

2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 19:46 val., peržiūros: 1024

Sausio 29 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos reguliariosios O pogrupio rungtynės tarp „Kauno technikos kolegija" (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai) ekipų. Šiame susitikime įdomesnės kovos neišvydome. Po pirmojo kėlinio ekipas skyrė 9 taškai, o po dviejų „Akademijos“ persvara padidėjo iki 14 taškų. Per trečią kėlinį aikštės šeimininkai buvo dar labiau aptalžyti, skirtumas siekė net 35 taškus. Ketvirto kėlinio metu „Kauno technikos kolegija" pavyko sumažinti rezultatą iki 25 taškų. Po paskutinio rungtynių švilpuko „Akademija“ laimėjo rezultatu 73:48 (23:14, 15:10, 28:7, 7:17).

Nors rungtynių pradžioje „Akademija“ pabėgo į priekį – 6:2, tačiau „Kauno technikos kolegija" varžovams neleido įsisiautėti. Tad po 3 kėlinio minučių J. Mašeckiui įmetus abi baudas, rezultats buvo išlygintas – 8:8. Vėliau komandos žaidė lygiai iki momento, kada „Akademija“ spurtavo 9:0. Tuomet, nors ir J.Mašeckis nutraukė varžovų atkarpą, tačiau tai buvo viskas, ką kėlinyje sugebėjo nuveikti „Kauno technikos kolegija". Tuo tarpu pastarųjų priešininkams pasižymėjus dar 3 -iem pelnytais taškais, ekipas prieš antrąjį ketvirtį skyrė 9 taškai 23:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Kauno technikos kolegija" greičiausiai privertė sunerimti šio susitikimo svečius, kadangi per pirmas dvi minutes „Kauno technikos kolegija" varžovus nubaudė 8 taškais, iš kurių 6 surinko T.Miliūnas. Tad „Akademijai“, tuo metu atsakius tik T. Vasiliausko tritaškiu, ekipas skyrė vos 4 taškai – 26:23. Visgi, dideliam „Kauno technikos kolegija" ekipos nusivylimui, nesustabdžius galingai rungtyniavusio T. Vasiliausko „Akademija“ pranoko varžovus "sausa" atkarpa 10:0, po kurios skirtumas tarp ekipų nebepakito. Pasibaigus pirmajai susitikimo daliai „Akademijos“ pranašumas siekė 14 taškų 38:24.

Po ilgosios pertraukos „Kauno technikos kolegijos" ekipos žaidimas atrodė dar prasčiau nei pirmoje susitikimo dalyje. Tad jau po pirmų 3 minučių ekipas skyrė 21 taškas – 49:28. Kėlinio eigoje "Akademija" ir toliau triuškino savo varžovus, kadangi „Kauno technikos kolegija" ekipoje, tiesiog, niekam nesisekė nei sustabdyti varžovų, nei patiems įveikti jų gynybos. „Kauno technikos kolegijos" viso labo 7 pelnyti taškai per kėlinį ir net 28 praleisti į savo krepšį jiems neteikė jokių vilčių šiose rungtynėse. Po trečio kėlinio ekipas skyrė 34 taškai 66:31.

Per likusias 10 minučių, atrodo, kad „Kauno technikos kolegija" pagaliau supyko ant savęs. Šio kėlinuko metu buvo matyti kietesnis šeimininkų žaidimas ir gynyboje ir puolime, kurio trūko prieš tai buvusiuose. Bet ar „Kauno technikos kolegija" negalėjo pasistengti ankščiau stabdant savo varžovus, sunku pasakyti. Tiesa ta, kad per tą paskutinį kėlinį aikštelės šeimininkams pavyko "atlošti" 10 taškų. Deja, bet net ir tie 10 taškų „Kauno technikos kolegija" nieko nebelėme. Tad, ištiksėjus paskutinėms kėlinio sekundėms, „Akademija" pasiekė lengvą pergalę rezultatu 73:48.

Po šio mačo Linas Juknys „Akademija" kalbėjo: "Pasipildėm naujais žaidėjais, kurie sustiprino komandą. Dabar yra toks varžybų tarpas, aišku pergalė daug ką lemia, bet vyko pasirengimas faktiškai atkrintamosioms. Kitų varžybų svarbiausias dalykas ne tik kad laimėjimas, bet ir šiek tiek pasižiūrėti, pasieksperimentuoti. Dar norėtume pasveikinti su jubiliejumi lygos prezidentą ir šią pergalę dedikuojame jam". Taip pat Linas Juknys kalbėdamas buvo dėkingas „Akademijos" žaidėjams, kurie suskubo po darbų atvykti į varžybas ir padovanoti šią pergalę.

Kauno technikos kolegija: Tadas Miliūnas – 21 tšk., Klaidas Jankaitis – 6 tšk. (6 perimt. kam.), Justinas Mašeckis – 6 tšk.

Akademija: Tadas Vasiliauskas – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Čeponis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 8 tšk.

„Akademija“ sezoną pradėjo lengva treniruote (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 13:40 val.)„Akademija“ nusileido komandinį žaidimą demonstravusiems „Krepsininkas.net“ žaidėjams (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:00 val.)„Akademija“ neleido suabejoti jos pranašumu (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Akademija“ po nervingos kovos įveikė „Atletą“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:18 val.)„Akademija“ nesugebėjo pasipriešinti „Sporto manijai & Ekodorai“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Dice“ krepšininkais (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Kauno technikos kolegija“ iškovojo lengvą pergalę (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Nebajeris“ pasiekė labai svarbią pergalę (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Akademija“ lengvai pasilakstė su „VU KHF“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 00:03 val.)„Akademija“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 01:31 val.)