Lietuvos šaulių sąjunga vs BC „Gazuotas pienas“ (47:50)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„BC Gazuotas Pienas“ įtemptose rungtynėse įveikė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 23:10 val., peržiūros: 1383

Sausio 26 dieną Rokų vidurinėje mokykloje įvyko C lygos reguliariosios K pogrupio rungtynės tarp „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ (šeimininkai) ir „BC Gazuoto Pieno“ (svečiai). Pirmajame kėlinyje svečiai buvo stipresni ir po kėlinio pirmavo 16:7. Antrajame kėlinyje „BC Gazuotas Pienas“ toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo dviženkle persvara – 28:18. Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki trijų taškų – 36:33. Ketvirtajame kėlinyjeatkakli ir lygi kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Kurią geriau sužaidę laimėjo „BC Gazuotas Pienas“ komanda rezultatu 50:47.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 13:4. Tada „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ žaidėjas M.Mažeika pataikė dvitaškį su pražanga ir realizavęs metimą šiek tiek sušvelnino rezultatą (13:7). Kėlinio paskutiniuosius taškus nuo baudų metimo linijos pelnė M.Zigmantavičius ir kėlinys baigėsi rezultatui esant 16:7 „BC Gazuoto Pieno“ naudai.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje svečiai sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą` ir ją išlaikyti didžiąją kėlinio dalį. Nors šeimininkai buvo gražinę vienženklę persvarą, tačiau iki kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo ją atstatyti – 28:18.

Trečiajame kėlinyje svečiai toliau pirmavo gana saugiau persvara (30:24). Tačiau kėlinio pabaigoje 9:3 atkarpą laimėjusi „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ kėlinį užbaigė turėdama tik 3 taškų atsilikimą. Po trečiojo kėlinio 36:33 pirmavo „BC Gazuotas Pienas“.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje beveik visą kėlinį atsilikimas tarp komandų buvo 1-2 taškai ir rungtynių lemtis sprendėsi paskutinėmis kėlinio minutėmis. Šeimininkams pirmaujant 45:44 svečiai sugebėjo spurtuoti 6:0 ir persvėrė rezultatą (50:45). Tada du taškus pelnė M.Mažeika ir komandas skyrė tik 3 taškai (50:47). Likus žaisti apie pusei minutės „Lietuvos Šaulių Sąjunga" turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau metimas buvo netaiklus ir kamuolys atiteko „BC Gazuotas Pienas“ komandai. Svečiai išlaikyti kamuolio iki rungtynių pabaigos nesugebėjo ir suklydo, bei likus žaisti sekundei atidavė kamuolį šeimininkams. Po minutės pertraukėlės suorganizuota ataka nebuvo rezultatyvi ir „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ turėjo pripažinti „BC Gazuotas Pienas“ komandos pranašumą rezultatu 50:47.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė mūsų gera gynyba. Kai mes gerai ginamės dažniausiai laimime, nes, manau, viskas prasideda nuo gynybos, mums liko dar šeši susitikimai, turime laimėti kas antrą. Džiaugiuosi kad ir toliau vykdome savo planą. Tikimės pergalės kitą ketvirtadienį prieš Sabonio KC"

„Lietuvos Šaulių Sąjungos“ treneris sakė: "Labai prastai sužaidėme pirmąją rungtynių pusę. Jei ne trečiasis kėlinys, manau, nebūtų buvę tokios intrigos, kokią sukūrėmę ketvirtajame kėlinyje. Žaidėmė be dviejų vidurio puolėjų, tas tikrai pakišo mums koją. Šaltis taip pat pridėjo savo, abi komandos demonstravo ne tokį žaidimą kokį galėjo. Gale pritrūko šiek tiek sėkmės."

„Atletas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 23:30 val.)„KMAIK & Brevitra“ nesugebėjo įveikti „Lietuvos šaulių sąjungos“ gynybos gniaužtų (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:35 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Kaunas“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjungą“ ir žengė į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas Pienas“ krito kovoje prieš „Dumblą“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:05 val.)Trilerį laimėjo „Lietuvos šaulių sąjunga“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:37 val.)Kovingumą pademonstravęs „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Galerą“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:30 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Galera“ susitvarkė su „Lietuvos šaulių sajunga“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 20:41 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ įveikė „KMAIK & Brevitra“ komandą (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:21 val.)