Dice vs Compensa (68:72)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 01 d., Šeštadienis, 13:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Compensa“ vos neišleido pergalės iš rankų

2014 kovo 01 d., Šeštadienis, 15:48 val., peržiūros: 947

Pirmąją pavasario dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko rungtynių šeimininkė "Dice" ekipa ir "Compensa". Nuo pirmų minučių "Compensa" įrodė kad yra šių rungtynių favoritė, laimėdama 10 minučių rezultatu 10:15. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo panašus, tačiau visada priekyje išsilaikė svečiai 24:31. Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lužis, kuomet svečiai laimėjo kėlinį didesniu nei dvigubu rezultatu. (37:59). "Dice" nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje sparčiai mažino deficitą, prie to labiausiai prisidėjo G.Ukelis pelnęs net 21 tašką. Laiko trūkumas neleido visiškai panaikinti skirtumą ir pergalę iškovojo "Compensa". Galutinis rungtynių rezultatas 68:72.

Kėlinio pradžioje penkis taškus pelnęs M.Visockis išvedė svečių komandą į priekį, kuri iki pat rungtynių pabaigos nebeužleido lyderės pozicijos. Oponentų ekipoje išsiskyrė A.Labanauskas, pelnęs 6 taškus. Viso kėlinio metu į kiekvieną šeimininkų ataką svečiai atsakydavo dvigubai rezultatyvesne atkarpa, todėl po pirmojo kėlinio kiek saugiau galėjo jaustis "Compensa". (10:15)

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi trumpomis rezultatyviomis atkarpomis, pirmieji 4 taškus pelnė svečiai, tuo pačiu atsakė ir oponentai. Po kelių minučių į dar vieną "Dice" 4 taškų atkarpą "Compensa" atsakė 6 taškais be atsako. Per likūsį laiką nei vienai komandai nepavyko pagerinti sau situacijos ir du kėliniai baigėsi rezultatu 24:31.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai stabiliai rinko taškus, tačiau gynyboje atsirado daug problemų, bloga kova dėl atšokusių kamuolių, bei laisvi varžovai lėmė kad skirtumas išaugo iki 20 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė po keletą taiklių tritaškių, o bendras rezultatas skelbė kad "Compensa" yra per žingsnį nuo pergalės. Po 30 minučių rezultatas buvo 37:59.

Nuo pirmos ketvirto kėlinio minutės "Rice" ekipa pradėjo žaisti su papildoma energija, kas padėjo jiems išprovokuoti daug varžovų klaidų, o atakų smaigalyje buvęs G.Ukelis rinko lengvus taškus. Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos skirtumas sumažėjo iki 12, o dar po kelių minučių komandas skyrė vienaženklis skirtumas. Visgi "Compensa" žaidėjo M.Sakalio svarbiu metu pelnyti 6 taškai leido išsaugoti pranašumą ir laimėti rezultatu 68:72.

Po rungtynių "Compensa" treneris M.Samuolis sakė: Sužaidėme puikius tris kėlinius, ketvirtajame turbūt perdaug atsipalaidavome. Šioje lygoje sužaisime dar vienas rungtynes ir tikimės puikiai pasirodyti Pavasario taurėje.

"Rice" komandos treneris E.Šmitas sakė: Džiaugiuosi kad komanda puikiai kovojo ir nepasidavė anksčiau laiko, šiek tiek pritrūko laiko.

Dice: Giedrius Ukelis – 23 tšk., Audrius Labanauskas – 16 tšk., Vilius Jacikas – 12 tšk. (18 atk. kam.), Edgaras Šmitas – 11 tšk.

Compensa: Mindaugas Sakalis – 22 tšk. (11 atk. kam.), Ugnius Buda – 14 tšk., Mindaugas Samuolis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Merūnas Visockis – 11 tšk.

„Compensa“ čempionatą pradėjo pergalingai (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Kauno technikos kolegija“ iškovojo lengvą pergalę (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 19:03 val.)Tris kėlinius dominavę „Compensa“ komanda iškovojo nesunkią pergalę (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 00:14 val.)„Spartos“ ekipa nesunkiai nugalėjo „Dice“ komandą (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Compensa“ ilgai priešinosi Birštono „Olimpui“, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 20:05 val.)„Dice“ C lygos pirmenybes atidarė pergale prieš „Kauno Švogerius“ (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Nebajeris“ vyriškoje kovoje palaužė „Dice“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos palaužė „Nebajerį“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Compensa“ paskutinėmis sekundėmis turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:06 val.)