BC „Gazuotas pienas“ vs Garliava (72:57)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Garliavos“ ekipą

2013 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 23:28 val., peržiūros: 1516

Pirmadienį , gruodžio 2 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko BC "Gazuotas pienas" (šeimininkai) ir "Garliava" (svečiai). BC "Gazuotas pienas" pirmajame jau ketvirtyje susikrovė dviženklį pranašumą, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos, ir šventė savo ketvirtąją pergalę rezultatu – 72:57.

Rungtynes šeimininkai pradėjo laibai užtikrintai ir per keletą minučių įgijo dešimties taškų pranašumą ( 14:4). Antroje pusėje "Garliavos" ekipa atsigavo ir jiems pavyko apmažinti skirtumą iki 7 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė BC "Gazuotas pienas" ir susikrovė 13 taškų pranašumą. Rezultatas – 22:9.

Antrąjį ketvirtį "Garliava" pradėjo "sausa" atkarpa net 10:0, kur skirtumas ištirpo iki 4 taškų ( 23:19). Vis dėlto, BC "Gazuotas pienas" vedamas M.Gasperavičiaus sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir su kiekviena minute atstatinėjo savo sukauptą pranašumą. Besibaigiant kėlinukui šeimininkai pirmavo 9 taškais – 36:27.

Trečiąjį ketvirtį "Garliavos" ekipa pradėjo minu spurtu, kur sumažino skirtumą iki 4 taškų , tačiau BC "Gazuotas pienas" suleido taiklių metimų seriją ir atitrūko nuo varžovų 12 taškų ( 44:32). "Garliavos" ekipos žaidėjai tolimais metimais vis bandė prisivyti varžvovus, bet vis sulaukdavo atsako iš BC "Gazuoto pieno" žaidėjų. Rezultatas po trijų kėlinukų – 55:43.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus aikštelės šeimininkai padidino pranašumą iki 17 taškų, tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir laimėjo atkarpą 6:0, kur skirtumą sumažino iki 11 taškų ( 62:51). Svečiai dar bandė spausti varžovus po visą aikštelę, tačiau BC "Gazuotas pienas" susitvarkė su spaudimu ir išsaugojo 15 taškų pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu – 72:57.

Po laimėtų rungtynių BC "Gazuoto pieno" ekipos treneris, J.Eibukas, kalbėjo:" Pirmąjį etapą baigėme pergalę ir pateksime į "Didžiąją" taurę ketvirti metai iš eilės. Šiandien žaidėme atsipalaidavę, nes tikėjomės nugalėti. Visgi žaidimas nedžiugina, nes rungtynėse su stipresnėmis komandomis atrodome prastai. Bandysime stiprintis, nes su tokiu žaidimu toli tikrai nenueisime."

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Gasperavičius – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Antanas Kučikas – 14 tšk., Mantas Stankevičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Kairiūkštis – 11 tšk.

Garliava: Mantas Šimkevičius – 27 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Daumantas Blužas – 7 tšk., Lukas Lynas – 6 tšk.

„Komanda X“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 21:15 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepavyko rimčiau pasipriešinti „Galerai“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:16 val.)BC „Gazuotas Pienas“ krito kovoje prieš „Dumblą“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:05 val.)„Vaistinė.lt“ penketukas įveikė „Garliava“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:36 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos palaužė „Garliavos“ ekipą. (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:34 val.)„Gazuotas pienas“ neprilygo „KMAIK & Brevitra“ komandai. (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Atletas“ įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Gazuotas Pienas“ atsirevanšavo „KMAIK“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 23:02 val.)Kovingumą pademonstravęs „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Galerą“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:30 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įtemptose rungtynėse įveikė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:10 val.)