ASU vs BC „AMBI“ (57:51)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 21:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„ASU“ pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos

2014 kovo 04 d., Antradienis, 23:33 val., peržiūros: 1084

Kovo 4 dieną, 21.30 val., "Ringaudų" pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "ASU" (šeimininkai) ir BC „AMBI“ (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai – vos po 6 žaidėjus. O susitikimo pradžioje daug geriau sekėsi svečiams, kurie ilgą laiką pirmavo. Vistik "ASU" nenuleido rankų ir netrukus intriga sugįžo. Lygus žaidimas tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, o tiesiog tagiškai, po ilgosios pertraukos, iš toli atakavę BC „AMBI“ krepšininkai nesugebėjo atsitiesti paskutinėmis minutėmis. "ASU" laimėjo rezultatu 57:51.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie nors ir sunkiai rinko taškus, tačiau tiesiog pagirtinai dirbo gindami savo krepšį. "ASU" komandos puolimas pusę kėlinuko buvo visiškai uždarytas ir tik po minutinės pertraukėlės šeimininkai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus. Vistik BC „AMBI“ komandos dominavimas tęsėsi neilgai ir skirtumas po truputį tirpo. Tačiau tik "ASU" komanda nors kiek priartėdavo, varžovai iškart atsakydavo tiksliais tolimais metimais, bei atstatydavo nors ir nedidelį pranašumą. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai turėjo 8 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 23:31.

Nors trečiąjį kėlinuką puikiai pradėjo BC „AMBI“ ir pasiekė rekordinį – 13 taškų pranašumą, tačiau nuo to momento jų žaidimas išsiderino ir "ASU" gavo savo šansą. Šeimininkai neskubėdami artėjo ir intriga sugįžo. Ketvirtojo kėlinuko metu žaidimas jau vyko taškas į tašką, o "ASU" komanda netgi retkarčiais susikurdavo nedidelį pranašumą. Labiausiai svečius į neviltį varyti turėjo netaiklūs tolimi metimai, komanda po ilgosios pertraukos nesugebėjo pataikyti nei vieno tolimo metimo ir netgi svarbiausi tritaškiai, pačioje rungtynių pabaigoje, skriejo pro šalį. Daugybė neišnaudotų progų palaidojo visas jų viltis, o pergalė atiteko šeimininkams, kurie laimėjo susitikimą rezultatu 57:51.

Nugalėtojų komandos žaidėjo R. Burnio komentaras po pergalės: "iš pradžių gynėmės zona, tad leidome varžovams pataikyti iš toli, bet vėliau pakeitėme gynybą, pradėjome aktyviau gaudyti priešininkus, išnaudojome tai, jog turime panašaus ūgio visą penketuką ir galime keisti ginamaisiais. O šios pergalės mums labai reikėjo, norint turėti geresnę poziciją prieš atkrintamąsias, tad visi labai stengėmės, kovojome".

ASU: Tadas Vaitkevičius – 16 tšk., Šarūnas Bartulis – 12 tšk. (19 atk. kam.), Rokas Burnys – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „AMBI“: Andrius Beržininkaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Čypas – 10 tšk., Vilius Valiulis – 8 tšk.

„Judam“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2014 sausio 10 d., penktadienis, 23:32 val.)„ASU“ be vargo įveikė „Lapes“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:51 val.)„BC AMBI“ lengvai įveikė „Lapes“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 00:40 val.)„Aurelinas“ ketvirtame kėlinuke pranoko BC „Ambi“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:34 val.)BC „Ambi“ iškovojo pergalę prieš „Košmarą“. (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 23:25 val.)„ASU“ be gailesčio sutriuškino „Lapės“ ekipą. (2014 vasario 25 d., antradienis, 01:49 val.)BC „Ambi“ išplėšė pergalę iš „Nepyk“ rankų (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:47 val.)„ASU“ tik rungtynių pabaigoje palaužė kovingai žaidusį „Košmarą“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:19 val.)„Ambi“nesunkiai įveikė „Lapes“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Judam“ po permainingos kovos palaužė BC „AMBI“. (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)