Kauno technikos kolegija vs Compensa (59:64)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Apyligėse rungtynėse pergalę šventė „Compensa“

2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 1196

Sausio 15 dieną Kauno Technikos Kolegijos salėje įvyko C lygos reguliariosios O pogrupio rungtynės tarp "Kauno Technologijos Kolegijos" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai). Pirmame rungtynių kėlinyje stipresni atrodė svečiai, kurie pirmavo 19:14. Antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir atsiliko tik 3 taškais – 33:30. Trečiajame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą – 46:46. Ketvirtajame kėlinyje rezultatas daug kartų keitėsi tai vienos tai kitos komandos naudai. Geriau ir šaltakraujiškiau pabaigą sužaidę pergalę išplėšė „Compensa“ krepšininkai rezultatu – 64:59.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį „Compensa“ pradėjo spurtu 7:0. "Kauno Technologijos Kolegijai" vangiai renkant taškus, svečiai tuo pasinaudojo ir vienu metu kėlinyje pirmavo dviženkle persvara (19:6) Iki kėlinio pabaigos šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sukūrę spurtą 8:0 šiek tiek aptirpdė turimą deficitą – 19:14.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje svečiai vėl po truputį tolo ir vienu metu buvo beveik pasiekę dviženklę ribą (29:20), tačiau šeimininkai neleido daugiau tolti varžovams ir iki kėlinio pabaigos sugebėjo priartėti prie „Compensa“. Po pirmosios rungtynių pusės 33:30 pirmavo „Compensa“ ekipa.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo gana panašiai ir persvara tarp komandų beveik nesikeitė, tačiau nedidelė svečių laimėta atkarpa 8:2 leido šiek tiek atsiplėšti (41:34). Šeimininkams nepaleidus žaidimo, atotrūkis tarp komandų mažėjo ir dėka spurto 6:0 kėlinio gale komandos baigė kėlinį lygiosiomis – 46:46.

Paskutinį rungtynių ketvirtį geriau sužaidę šeimininkai pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį (52:46) ir pirmavo didžiąją kėlinio dalį, tačiau likus žaisti apie 2 minutes iki rungtynių pabaigos ir rezultatui esant 56:53 (šeimininkų naudai) svečiai sugebėjo sukurti spurtą 6:0, po kurio išsiveržė į priekį (59:56). "Kauno Technologijos Kolegija" vėliau pataikiusi tritaškį išlygino rezultatą (59:59), tačiau vėliau praradus kamuolį ir leidus varžovams užbaigti ataką taikliu metimu leido „Compensa“ krepšininkams švęsti pergalę rezultatu 64:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė komandinis žaidimas, gera gynyba, geras vienas kito supratimas, labai geri sirgaliai"

Kauno technikos kolegija: Sigitas Vaitkus – 13 tšk. (15 atk. kam.), Klaidas Jankaitis – 12 tšk., Nerijus Aleknavičius – 12 tšk.

Compensa: Mindaugas Sakalis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Samuolis – 13 tšk., Darius Digaitis – 11 tšk., Merūnas Visockis – 10 tšk., Justas Medekšas – 10 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Sparta“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)Kovingumą pademonstravę „Nepyk“ įveikė „Compensą“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Sparta“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Compensos“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:08 val.)„Akademija“ palaužė „Compensą“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 01:04 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:44 val.)Ketvirto kėlinio metu „Sparta“ perlaužusi rungtynes nukovė „Compensa“ ekipą (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:54 val.)„Sporto manija & Ekodora“ lengvai įveikė „Compensa“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Akademija“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 01:31 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Nebajerį“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:51 val.)Apylygioj kovoj savo pranašumą įrodė „Kauno technikos kolegija“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 18:57 val.)