Atletas vs Krepsininkas.net (93:104)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Krepšininkas.net nugalėjo Atletą

2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 23:55 val., peržiūros: 1786

2013 lapkričio 16 dieną, LSU sporto salėje, C lygos rungtynėse susitiko Atletas (šeimininkai) ir Krepšininkas.net (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir baigėsi rezultatu – 20:23. Antrą kėlinį vėl kiek geriau sužaidė svečiai, kurie padidino skirtumą dar trim taškais ir po dviejų kėlinių – 45:51. Trečiasis kėlinys Krepšininkas.net ekipai buvo daug geresnis ir jie susikrovė šešiolikos taškų pranašumą – 64:80. Ketvirtasis kėlinys vyko lygiai ir galutinis rungtynių rezultatas - 93:104.

Rungtynės, kurios vėlavo pusvalandžiu laiko prasidėjo dviem Atleto taškais, kai Krepšininkas.net į tai atsakė septyniais – 2:7. Tritaškį pataikė Lukas Martinaitis, o dviem atsakė Lukas Šukutis – 5:9. Atkarpą 10:0 laimėjo Atletas ir jie priekyje 15:9. Atkarpą 6:3 laimėjo Krepšininkas.net ir rezultatas tapo – 18:15. Penkis taškus surinko Osvaldas Sarpalius ir išvedėsavo komandą į priekį – 18:20. Kėlinys baigėsi R. Maleckio dvitaškiu ir D. Liutkevičiaus tritaškiu – 20:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo Krepšininkas.net ekipos keturiais dvitaškiais, o Atleto dviem tritaškiais ir rezultatas sažaidus dvi minutes antrame kėlinyje – 26:31. Atkarpą 7:0 laimėjo Atletas ir išsiveržė į priekį – 33:31. Tritaškį pataikė Henrikas Paulauskas ir du taškus pridėjo Osvaldas Sarpalius, o dviem dvitaškiais atsakė Tadas Čepkauskas ir rezultatas – 37:36. Per kitas tris minutes kiek didesnį skirtumą įgijo Atletas – 45:40, tačiau per likusį laiką taškus rinko tik svečiai ir ilgoji pertrauka paskelbė rezultatą – 45:51.

Trečią kėlinį šešiais taškais pradėjo Osvaldas Sarpalius, o tritaškiu atsakė Evaldas Abromavičius – 48:57. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o du baudos metimus sumetė Lukas Martinaitis ir rezultatas – 54:61. Atkarpą 13:2 laimėjo Krepšininkas.net ir susikrovė triuškinančią persvarą – 56:74. Atletas laimėjo atkarpą 8:4 ir kiek sumažino atsilikimą – 64:78. Kėlinys baigėsi dviem baudos metimais kuriuos pelnė Lukas Šukutis ir po trijų kėlinių - 64:80.

Ketvirtasis kėlinysjau tebuvo formalumas ir skirtumas visą kėlinį išliko apie 15 taškų ribą, tik kėlinio pabaigoje Atletas priartėjo, tačiau pakeisti rungtynių baigties nepajėgė. Galutinis rungtynių rezultatas – 93:104.

Atletas: Tadas Čepkauskas – 22 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Abromavičius – 15 tšk., Mindaugas Sliesoraitis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Martinaitis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Laimonas Eglinskas – 10 tšk.

Krepsininkas.net: Osvaldas Sarpalius – 40 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Lukas Šukutis – 29 tšk., Henrikas Paulauskas – 21 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Linas2013 lapkričio 17 d., 21:35 val.
TomTJ, čia tiesiog buvo toks nenumatytas ne statisto kaltės dalykas, kad tiesiog reikia suprasti...
Anonimas2013 lapkričio 17 d., 15:20 val.
dar vienas pastebėjimas, komandų pavadinimai visada rašomi kabutėse
TomTJ2013 lapkričio 17 d., 12:56 val.
Is kur cia reiktu zinoti kas nugalejo, nes nematau nei galutinio rezultato nei rungtyniu santraukos. Zodziu darbas nekoks ir neuzbaigtas vertetu pasitaisyti kol dar laiko yra.
„Krepsininkas.net“ pasiekė solidų revanšą (2014 vasario 28 d., penktadienis, 00:51 val.)„Krepšininkas.net“ solidžiu žaidimu nugalėjo „VU KHF“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Krepsininkas.net“ be gailesčio nušlavė „Aoną“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)„Krepsininkas.net“ rungtynių pabaigoje palaužė „Partizaną“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Krepsininkas.net“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Partizaną“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:11 val.),,Akademija“ nušlavė ,,Krepšininkas.net“ ekipą. (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:51 val.)„Krepsininkas.net“ prikėlė intrigą, tačiau pergale džiaugėsi SK „Mattas“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Lyderiai atnešė pergalę „Krepšininkas.net“ ekipai (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 13:42 val.) „Krepšininkas.net“ nusileido ryžtingai žaidusios „J.Dobkevičiaus mokyklos“ ekipai (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 22:30 val.)„Krepsininkas.net“ atsirevanšavo „J. Dobkevičiaus mokykla“ ekipai (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:59 val.)