Fenixas vs Kauno švogeriai (47:51)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas, LT-49246

Puikus kėlinys atnešė „Kauno švogeriams“ pergalę

2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 22:19 val., peržiūros: 1206

Vasario 27 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko P pogrupio lyderė "Kauno švogerių " komanda ir jų oponentai "Fenixo" ekipa. Pirmajame kėlinyje visiškai nesimatė kad aiškūs favoritai būtų šeimininkai, beveik visą kėlinį jiems reikėjo tenkintis besivejančių pozicija. (11:14). Antrajame kėlinyje vedini Š.Pakalniškio svečiai dar labiau padidino persvarą (27:20). Trečiajame kėlinyje kaip ir tikėtasi, šešiese susirinkę svečiai sumažino tempą,o tuo pasinaudoję oponentai dominavo šiame kėlinyje ir sugebėjo persverti rezultatą. (41:36). Ketvirtajame kėlinyje vyko tikras trileris ir nugalėtojas išaiškėjo paskutinę minutę, lemtingos "Fenixo" klaidos ir taiklūs šeimininkų baudos metimai atnešė jiems pergalę rezultatu 51:47.

Į rungtynes abi komandos susirinko skirtingai, svečiai turėjo 6 žaidėjus,o šeimininkai beveik pilną sudėtį, tuo labiau nepatyrę pralaimėjimo "Kauno švogeriai" buvo aiškūs šių rungtynių favoritai. Nuo pat pirmų minučių "Fenixas" įsiveržė į priekį ir laikė minimalią persvara iki kėlinio pabaigos, šeimininkams koją kišo netaiklūs tritaškiai metimai visą pirmąją rungtynių dalį, jie pataikė tik 1 metimą iš 15. Po pirmojo kėlinio rezultatu 11:14 pirmavo "Fenixas"

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, abiems komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir nei viena komanda neužsitikrino didesnio pranašumo. "Fenixo" ekipoje išlaikyti pranašumą padėjo Š.Pakalniškis, kuris visų rungtynių metu vedė komanda į priekį. "Kauno švogeriai" atrodė daug lėtesni, nors ir turėjo pranašumą po krepšiu, jo tinkamais išnaudoti nepavyko, todėl teko tenkintis deficitu. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 20:27

Trečiajame kėlinyje "Kauno švogeriams" atsirišo krepšys ir beveik visi metimai buvo taiklūs, pridėję taiklius tritaškius jie greitai išlygino rezultatą, kiek vėliau jį ir persvėrė. Per pirmus du kėlinius beveik neklydę svečiai, šiame kėlinyje padarė begalę vaikiškų klaidų, kas taip pat kainavo taškus, o ant bangos buvę šeimininkai pajautė kad visi šansai laimėti jų rankose dar labiau padidino tempą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 41:36.

Ketvirtajame kėlinyje, kuomet skirtumas išaugo iki 7 atrodė kad "Fenixas" nebeturi šansų pakovoti dėl pergalės, tačiau du taiklūs tritaškiai sugrąžino intrigą. Ilgą laiką komandas skyrė tik vienas taškas, o abiejų komandų klaidos neleido niekam pelnyti taškų, likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė tas pats minimalus skirtumas. Rungtynių pabaigoje išprovokavę kelias pražangas šeimininkai neklydo nuo baudų metimų linijos taip įtvirtindami pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 51:47.

Po rungtynių "Fenixo" treneris sakė: Galima sakyti patys pralošėme rungtynes, nors kovojome tikrai gerai. Labai trūko papildomų žaidėjų.

"Kauno švogerių" treneris rungtynes komentavo taip: Džiaugiamės kad komanda pradeda rinktis į visas rungtynes, tačiau žaidimas tikrai prastas, per pirmus kėlinius įmesti 20 taškų yra tragiškas rezultatas. Tikimės tai bus prasčiausios mūsų rungtynės.

Fenixas: Saulius Pakalniškis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Lapinskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Kastytis Banys – 5 tšk.

Kauno švogeriai: Rokas Sapalas – 13 tšk., Aurimas Miliūnas – 11 tšk., Laimutis Rekštys – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Oceankonrad2014 kovo 01 d., 16:17 val.
Strapsnio apačioje aiškiai parašytas vardas. Tad matosi viskas iš karto.  Nors jei tu rašei aprašymą tai viskas tada aišku, nes kaip matau su lietuviškom raidėm tau nekaip sekasi.
Anonimas2014 vasario 28 d., 19:19 val.
Istaisysime, bet gal jo vardas Sarunas?
Oceankonrad2014 vasario 28 d., 09:37 val.
Taisykit klaidas: "Saulius Pakalniškis", tai ne "Š.Pakalniškis", nes dabar skamba lyg visą straipsnį įžeidinėtumėt žmogų.
„Kauno švogeriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:47 val.)A.Miliūnas tritaškiu išplėšė pergalę „Kauno švogeriams“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Kur kas geresnė pirmoji rungtynių pusė atnešė „Kauno Švogeriams“ įtikinamą pergalę prieš „Sportiją“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:17 val.)„vaistinė.lt“ tik ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Kauno švogeriais“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:30 val.)Antroje susitikimo dalyje „Kauno švogeriai“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 22:28 val.)„Kauno švogeriai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)„Dice“ C lygos pirmenybes atidarė pergale prieš „Kauno Švogerius“ (2013 spalio 19 d., šeštadienis, 17:49 val.)Andrius Olberkis ištempė savo komandai pergalę (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:22 val.)„Ice“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kauno Švogeriais“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 22:04 val.)Neeilinėse krepšinio varžybose pergalę iškovojo „Kauno Švogeriai“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:24 val.)