Lietuvos šaulių sąjunga vs SportoLinija.lt (77:37)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1572

Antradienį, Gruodžio 2 dieną, Rokų vidurinėje mokykloje įvyko C lygos varžybos, kuriose susitiko šeimininkai „Lietuvos šaulių sąjunga“ ir svečiai „Sportolinijos.lt“ krepšininkai. Vos šešiese susirkinę „Sportolinijos.lt“ žaidėjai nepasipriešino „Lietuvos šaulių sąjungos“ komandai. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai, lengvai laimėjo rungtynes (77:37).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 8 sausais "Lietuvos šaulių sąjungos" taškais, svečiai buvo bejėgiai prieš šeimininkų puolimą, bei gynybą. Per pirmą kėlinį svečių krepšininkai sugebėjo įmesti vos 4 taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi (23:4) – "Lietuvos šaulių sąjungos" naudai.

Antrasis kėlinys truputi buvo sėkmingesnis svečiams, jie pirmieji sugebėjo pelnyti 2 taškus, bet šeimininkai sugebėjo į tai atsakyti 6 taškais ir prabėgus 3 minutėm, komandas skyrė 23 taškai – (29:6). Kiek vėliau svečiai sužaidė turbūt vieną geriausių atkarpų antrame kėlinyje ir sugebėjo surengti mini spurtą – (2:8) ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų – (31:14). Nesutrikę šeimininkai surengė dar įspūdingesnį spurtą – (14:0) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 31 taškas – (45:14).

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo svečių spurtu (0:8), bet komandas toliau skyrė didžiulis pranašumas – 25 taškai. Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai, žaidimas supanašėjo ir šeimininkai trečią kėlinį laimėjo tik vienu tašku – (15:14). Po trijų kėlinių rezultatas buvo – (60:28).

Ketvirtas kėlinys šeimininkams buvo tik formalumas. Žaisdami savo malonumui sugebėjo padidinti pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu – (77:37).

Po pralaimėtų varžybų "Sportolinijos.lt" treneris kalbėjo: "Varžovas stiprus, jų ir pozicija turnyrinėje lentelėje puikiai parodo – visos iškovotos pergalės. Matyt mūsų jaunimas šiek tiek buvo pabūgęs, negausiai šiandieną susirinko, ta va matot dėkingas tiems kurie pasirodė ir "atstovėjo" varžybas."

Po laimėtų varžybų "Lietuvos šaulių sąjungos" treneris kalbėjo: "Buvo ramios varžybos. Sužaidėm gerai pirmą kėlinį, varžovas irgi nestipriausias buvo, tai tokiomis geromis nuotaikomis, nusiteikią, gerai ir baigėm varžybas. Patenkinti, kad grupės pirmą etapą įveikėme be pralaimėjimų ir žiūrėsim kas bus toliau."

Lietuvos šaulių sąjunga: Vidas Marcinauskas – 20 tšk., Donatas Vozbinas – 17 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Čekanauskas – 10 tšk.

SportoLinija.lt: Tomas Puida – 18 tšk., Ignas Radavičius – 8 tšk., Marius Parvalkevičius – 5 tšk.

„Kauno švogeriai“ lengvai įveikė „SportoLinija.lt“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą. (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)„Kauno liberalai“ dar kartą įveikė „SportoLinija.lt“ ekipą (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Garliava“ namuose pranoko „Sportolinija.lt“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Per pirmą kėlinį persvarą susikrovusi „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipa nesunkiai įveikė „Dice“ (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:36 val.)„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)