Aurelinas vs Kolegos (69:51)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 11 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„C“ lygos pusfinalyje „Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Kolegas“

2014 balandžio 11 d., Penktadienis, 21:54 val., peržiūros: 1220

Balandžio 11 dieną, Kauno Technikos kolegijos salėje įvyko C lygos pusfinalio antrosios tarpusavio rungtynės tarp "Aurelino" ir "Kolegų". Ir antrosios pusfinalio rungtynės užfiksavo įtikanamą "Aurelino" pergalę rezultatu 69-51. Įdomu, kad pirmosios ir antrosios šių dviejų komandų varžybos klostėsi pagal tą patį scenarijų, kuomet „Aurelinas“ antroje mačo pusėje palaužia priešininkus.

Pirmieji du kėlinukai vyko taškas į tašką, ir nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Minimaliai tiek pirmąjį, tiek antrąjį kėlinuko laimėjo "Kolegos" ir po pirmosios pusės turėjo trapią 3 taškų persvarą, 31-28.

Per trečiąjį kėlinuką abiejose aikštelės pusėse dominavo gynyba, o rezultatu 14-10 kėlinuką laimėjo „Aurelinas“, ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį, 42-41. Ketvirtasis kėlinukas buvo košmariškas "Kolegų" komandai, kuri pralaimėjo kėlinuką rezultatu 10-27, ir prarado galimybę kautis Mažosios taurės finale. Itin audringas „Aurelino“ komandos atsarginių suolelio palaikymas ketvirtajame kėlinuke padėjo komandai iškovoti svarbią pergalę.

„Aurelino“ komandos suolelio frazė (skanduotė) – "Palūžo" ketvirtajame kėlinuke buvo raktinis žodis į pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Aurelinas“: E.Šalkauskas 17 tšk., G.Bartkus 16 tšk. (11 atk.k.), D.Plerpa 14 tšk.

"Kolegos": L.Jasevičius 20 tšk. (18 atk.k.), V.Valentinas 8 tšk.

„Aurelinas“ įveikė „ASU“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:52 val.)„Kolegos“ gana lengvai įveikė „Naujokus“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:11 val.)Pirmoje rungtynių pusėje snaudęs „Aurelinas“ antroje tiesiog nušlavė „Baldus jums“ (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:46 val.)Veiverių „Amberis“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kolegas“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Aurelinas“ užtikrintai artėja „Mažosios taurės“ link (2014 kovo 22 d., šeštadienis, 03:02 val.)Veiverių „Amberis“ atsirevanšavo „Kolegoms“ (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)„Aurelinas“ be vargo sutriuškino „Lapes“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 20:51 val.)SK „Neveronys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kolegas“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:02 val.)„Aurelinas“ po pratęsimo palaužė „Judam“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 22:20 val.)„Aurelinas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:57 val.)