BK Centre vs Lituanica (64:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 11 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Įtemptose rungtynėse iki paskutiniųjų sekundžių pergalę šventė „BK Centre“ ekipa

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 11:50 val., peržiūros: 1134

Sausio 11 dieną Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko C lygos, reguliariosios T pogrupio rungtynės tarp "BK Centre" (šeimininkai) ir "Lituanica" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje geriau atrodę šeimininkai po kėlinio sugebėjo susikrauti šiokią tokią persvarą – 17:10. Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo sumažinti „BK Centre“ turėt` persvarą ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė turėdami tik dviejų taškų deficitą – 31:29. Trečiasis kėlinys buvo labai apylygis ir šeimininkams prie savo turėtos persvaros pavyko pridėti tik vieną taškelį – 46:43. Ketvirtajame kėlinyje kova virė iki paskutiniųjų sekundžių, tačiau geriau ir taikiau sužaidę "BK Centre" krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę rezulatu 64:61.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį komandos pradėjo apylygiai (5:4), tačiau du J. Furmanavičiaus taiklūs tritaškiai metimai leido šeimininkams įgyti šiokią tokią persvarą (11:4). Likusį kėlinio laiką komandos surinko po vienodą taškų skaičių ir kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant 7 taškais – 17:10.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „BK Centre“ ekipa po truputį didino savo persvarą, kuri vienu metu siekę 9 taškus (26:17), tačiau tada "Lituanicos" laimėta atkarpa 10:3. leido jiems išlyginti rezultatą (29:29), per likusį laiką J.Furmanavičius pataikė vieną dvitaškį metimą ir kėlinys baigėsi rezultatu – 31:29 „BK Centre“ naudai.

Trečiojo kėlinio pradžią geriau sužaidę svečių krepšininkai, pirmąkart rungtynėse sugebėjo išsiveržti į priekį (36:35), tačiau tada „BK Centre“ ekipa spurtavo 9:0 ir susigrąžino turėtą persvarą (44:36). Susikaupę svečiai sugebėjo atsitiesti ir laimėjo atkarpą 7:2, kuri leido sumažinti deficitą iki trijų taškų. Po trijų kėlinių 46:43 pirmavo „BK Centre“ ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. didžiąją kėlinio dalį skirtumas tarp komandų buvo tik vienas taškas. "Lituanicai" pirmaujant 61:60 ir žaisti likus apie minutę labai svarbų komandai tritaškį pataikė „BK Centre" krepšininkas K.Petrenko. "Lituanicai" rengus sekančią ataką buvo prasižengtą prieš jų krepšininką D. Maciulevičių, kuris stojo mesti dviejų baudos metimų. Abu mesti metimai nepasiekė tikslo. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos ir leido pergalę švęsti šeimininkams rezultatu 64:61.

Nugalėtojų treneris po rungtynių sakė: " I want to say that our player V.Malyuk played well today.Today we played as a team, our team played more organised basketball. Team leader J.Furmanavičius played extremely well today, that's was the main point why we won today. (Norečiau pagirti V.Malyuk, jis šiandien žaidė gerai. Šiandien mes žaidėme kaip komanda mūsų žaidėjai žaidė organizuotesnį krepšinį. Mūsų komandos lyderis J.Furmanavičius sužaidė puikiai. Tai buvo pagrindiniai pergalės faktoriai šiandien)"

"Lituanicos" treneris sakė: " Pralaimėjimą lėmė rungtynių pabaigoje nepataikytos baudos. Atsiprašau komandos ir lieku skolingas komandai alaus"

BK Centre: Justas Furmanavičius – 35 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Valentin Malyuk – 10 tšk., Roman Hladkich – 6 tšk.

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 17 tšk., Ričardas Grigaliūnas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Simonas Navickas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„A.S.K. Persvara“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „BK Centre“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 23:18 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergale džiaugėsi „BK Centre“ (2014 vasario 03 d., pirmadienis, 02:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalė atiteko „Lituanicos“ ekipai (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:25 val.)„Komanda X“ antroje rungtynių pusėje nušlavė „BK Centre“ krepšininkus (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalė atiteko „Lituanicos“ komandai (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 23:49 val.)Justo Furmanavičiaus benefisas atvedė „BK Centre“ į pergalę (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 16:16 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai palaužė BK „Centre“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:43 val.)Paskutines rungtynių minutes užtikrintai sužaidusi „Lituanica“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Nepyk“ ketvirtajame kėlinyje parklupdė BK „Centre“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 02:04 val.)„Lituanica“ rungtynių pabaigoje pasiekė pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)