Kėdainiai & Addeco vs vaistinė.lt (63:55)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 28 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Lyderių dvikovą laimėjo „Kėdainiai & Addeco“

2014 vasario 28 d., Penktadienis, 23:23 val., peržiūros: 1017

Vasario 28 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko R pogrupio lyderės, tai "Vaistinė.lt" ir "Kėdainiai & Addeco". Nerezultatyviame pirmajame kėlinyje, nei viena komanda neįgijo didesnio pranašumo, 1 tašku pirmavo svečiai. (10:11) Antrajame kėlinyje dėka dviejų žaidėjų "Kėdainiai & Addeco" išlaikė persvara, o komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidę šeimininkai jo neleido padidinti. (28:29) Trečiajame kėlinyje intriga vis augo, kadangi susitiko lygiavertės komandos ir nei vienai nepavyko įsiveržti į priekį. (42:44) Pusę ketvirtojo kėlinio niekas nesikeitė ir komandas skyrė tie patys 2 taškai, kėlinio pabaigoje svečiai surengė spurtą 2:12 kas ir lėmė jų pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 55:63.

Abi komandos rungtynes pradėjo gana pasyviai, tausodami save tolimesniai kovai, pirmuosius taškus pelnė svečiai taip ir nebe užleidę pirmaujančių vaidmens iki kėlinio pabaigos. Beveik visas rungtynes svečiai vertėsi penkiais žaidėjais, todėl prieš didesnę oponentų rotacija teko pavargti, tai lėmė ir nemažą pražangų skaičių. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 10:11.

Antrajame kėlinyje prie sėkmingo svečių žaidimo labiausiai prisidėjo M.Dilys pelnęs 8 taškus, "Vaistinė.lt" komandoje išsiskyrė U.Barauskas su 6 taškais. Abi komandos nors ir žaidė rezultatyviau, tačiau neišsiskyrė ir baigė kėlinį taikiai. (28:29)

Trečiajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė, į kiekvieną rezultatyvią varžovų ataką abi komandos atsakydavo tuo pačiu. Abiejų komandų pagrindiniai žaidėjai susirinko pavojingą skaičių pražangų, todėl žaidimas kiek pasikeitė, tapo labiau atviresnis ir rezultatyvesnis. Šį kėlinį taip pat minimaliu rezultatu laimėjo „Kėdainiai & Addeco“. (42:44)

Lemiamame kėlinyje šeimininkai persvėrė rezultatą ir įgijo rekordinę 2 taškų persvara, tačiau jos ilgai išlaikyti nepavyko, oponentai surengė spurtą 2:12 taip užsitikrindami kiek saugesnį pranašumą. Per likūsį laiką penkias pražangas surinkę šeimininkų lyderiai negalėjo padėti sumažinti deficitą, o kitiems žaidėjams oponentų gynyba buvo sunkiai įveikiama. Geriau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai nugalėjo rezultatu 55:63.

Nugalėtojų treneris sakė: Džiaugiamės eiline pergalę, rungtynės buvo tikrai sunkios, ypač jų pradžia, tačiau įsibėgėjome, sužaidėme keletą sėkmingų atkarpų ir laimėjome.

"Vaistinė.lt" treneris sakė: Eilinį mačą į neigiamą pusę pakreipė teisėjai, norėčiau lygos prezidentą nors vienam kartui pakviesti pasižiurėti mūsų rungtynių. Sveikinu priešininkus.

Kėdainiai & Addeco: Mindaugas Dilys – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Dainius Šutkus – 12 tšk., Dovydas Čepas – 12 tšk., Tadas Lukoševičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

vaistinė.lt: Ugnius Barauskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Gražvydas Norvilas – 12 tšk., Edgaras Kalinauskas – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2014 kovo 01 d., 10:11 val.
tai kad jie is tu komandu kurios daugiau nieko nemoka pasakyti. turbut net jeigu be priesininku zaistu rastu kas netinka.
paulis2014 kovo 01 d., 08:08 val.
Filmuokit varžybas visas ir galėsit video nusiųsti su pagrįstais skundais dėl teisėjų darbo.
„Savi“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams & Addeco“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 21:47 val.)Beviltiškai žaidusi „Garliava“ gavo antausį nuo „Kėdainiai & Addeco“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 01:17 val.)„Garliava“ neturėjo ginklų prieš „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 09:10 val.)Nervai pražudė „Kėdainiai & Addeco“ komandą prieš „A. Sabonio KC“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Remza & Adotas“ nesugebėjo įveikti „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Sparta“ nelauktai dideliu skirtumu įveikė „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkus (2013 spalio 29 d., antradienis, 23:11 val.)KK „13“ krepšininkai pasiekė revanšą prieš „Kėdainius & Addeco“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Kėdainiai & Addeco“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:46 val.)Savo klaidų liūne skendę „SportoLinija.lt“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Kėdainius & Addeco“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys atvėrė „Kėdainiams & Addeco“ kelią į finalą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 23:40 val.)