Nepyk vs KK „13“ (51:60)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Įtemptoje kovoje KK“13“ ekipa įveikė „Nepyk“ komandą

2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 23:34 val., peržiūros: 1218

Pirmadienį, sausio 13 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių antro turo rungtynės, kuriose susitiko "Nepyk" (šeimininkai) ir KK"13" (svečiai). Visas rungtynes tarp ekipų vyko atkakli kova. Nė viena komanda nežadėjo taip lengvai pasiduoti, tačiau trečio ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai susikrovė pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę, rezultatu - 51:60.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau KK"13" ekipa sugebėjo spurtuoti 7:0 atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Toliau tarp ekipų vyko greitas krepšinis ir besibaigiant kėlinukui "Nepyk" ekipa užtikrinčiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Rezultatas po pirmo kėlinio – 14:12.

Antrąjį ketvirtį KK"13" komanda pradėjo spurtu ir per keletą minučių sugebėjo susikrauti penkių taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir po taiklaus D.Butkaus metimo "Nepyk" ekipa įgijo minimalų pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Rezultatas – 24:23.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino pranašumą iki trijų taškų, tačiau KK"13" komanda užpuolė keletą greitų atakų ir vėl persvėrė rezultatą į savas rankas. Likus žaisti apie tris minutes po taiklaus M.Kriaučiūno dvitaškio metimo rezultatas tapo lygus. Vis dėlto, KK"13" komandos žaidėjai sugebėjo spurtuoti kėlinuko pabaigoje 8:0 ir prieš paskutinį ketvirtį susikrovė aštuonių taškų pranašumą. Rezultatas - 36:44.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Nepyk" ekipa apmažino iki penkių taškų skirtumą, tačiau A.Pakrosnis "suleido" du tolimus tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki devynių taškų. Aikštelės šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir per keletą minučių vėl apmažino skirtumą iki penkų taškų. Vis dėlto, rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė KK"13" ekipa ir iškovojo pergalę, rezultatu – 51:60

Po laimėtų rungtynių KK"13" ekipos treneris, K.Skiparis, kalbėjo:" Mūsų pergalę šiandien nulėmė sustota zoninė gynyba antroje rungtynių pusėje. Beto , manau, labiau šiandien pakrito mūsų komandai."

Nepyk: Rimvydas Paulauskas – 13 tšk., Mantas Valatkevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Tomas Valatkevičius – 8 tšk.

KK „13“: Gediminas Pajėda – 19 tšk., Arnas Pakrosnis – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Donatas Čerkevičius – 7 tšk. (5 rezult. perd.)

„Baldai Jums“ aštuntfinalyje įveikė „Nepyk“ komandą (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 02:26 val.)„Olimpas“ nepasipriešino „Nepyk“ komandai (2013 gruodžio 24 d., antradienis, 00:30 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavusi KK „13“ ekipa parklupdė „Lituanicą“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:03 val.)Sunkiai pasiekta „Nepyk“ komandos pergalė (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:49 val.)„Olimpo“ ąžuolai nesuspėjo paskui „Nepyk“ jaunimą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:13 val.)BC „Ambi“ išplėšė pergalę iš „Nepyk“ rankų (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:47 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų sėkmė šypsojosi „Judam“ komandai (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:12 val.)Pirmame šešioliktfinalio susitikime įtikinama „Nepyk“ pergalė (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:36 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ komanda pasiekė 7 taškų pranašumą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ KK „13“ pergalė (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:00 val.)