Krepsininkas.net vs Kolpingo kolegija (72:63)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Vos keturiese žaidę „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkai garbingai priešinosi „Krepsininkas.net“ komandai

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 23:30 val., peržiūros: 1222

Lapkričio 29 dieną, 19.50 val., "Kauno Technikos Kolegijos" sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Krepsininkas.net" (žaidė šeimininkų statusu) ir "Kolpingo Kolegija" (svečiai). Į rungtynes "Kolpingo Kolegijos" žaidėjai atvyko tik penkiese, o jau pirmojo kėlinuko metu sunkią kojos traumą patyrė aukščiausias ekipos žaidėjas A.Noreika. Nors žaidėjas labai norėjo tęsti rungtynes, tačiau skausmas neleido to padaryti ir svečiai jau pačioje rungtynių pradžioje liko tik keturiese. Tačiau gana netikėtai jų komanda sugebėjo susitelkti ir ilgą laiką privertė kaip reikiant vargti varžovus – vienu metu svečių persvara siekė net 11 taškų! Aišku taip tęstis ilgai negalėjo ir tik antrojo kėlinuko pabaigoje "Krepsininkas.net" komandos treneris privertė atsibusti savo komandą. Nuo to momento šeimininkai pakeitė savo žaidimą, persvėrė rezultatą savo naudai ir išlaikė maždaug dešimties taškų pranašumą. Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje "Krepsininkas.net" aikštelėje paliko taip pat tik keturis žaidėjus, nes rungtynių baigtis jau buvo aiški. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:63.

Rungtynes labai aktyviai pradėjo abi ekipos, gal kiek geriau sekėsi "Kolpingo Kolegijos" krepšininkams, kurie kelis kartus pelnė taškus su varžovų pražangomis ir susikrovė nedidelį pranašumą. Tačiau labai greitai svečių puikų žaidimą apsunkino patirta ekipos aukštaūgio A.Noreikos trauma. Žaidėjas dar bandė tęsti rungtynes, bet skausmas ir galimas traumos rimtumas privertė krepšininką visam laikui atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio. Atrodė, kad po šio epizodo „Krepsininkas.net“ žaidėjams neturėjo kilti jokių rūpesčių kovojant dėl pergalės, bet įvyko netgi priešingai - "Kolpingo kolegija" sugebėjo palaikyti didelį tempą ir netgi padidinti savo pranašumą. „Krepsininkas.net“ komandos treneris visais būdais bandė įkvėpti savo ekipą ir priversti pagaliau išnaudoti turimą kiekybinę persvarą, bet komanda ilgą laiką rungtyniavo chaotiškai ir tik antrojo kėlinuko pabaigoje po galingo J.Petkevičiaus dėjimo su pražanga sugebėjo atsibusti. Skirtumas gana greitai ištirpo, o šeimininkai pradėjo tolti. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 36:30.

Po ilgosios pertraukos „Krepsininkas.net“ dar kartą spurtavo ir skirtumas tarp komandų pasiekė 12 taškų ribą. Panašus skirtumas išsilaikys iki pat rugntynių pabaigos. "Kolpingo Kolegijos" žaidimą kaip reikiant apsunkino taikytas varžovų aikštės spaudimas, o komandai jį įveikus labai dažnai sekdavo netiksli ataka. Puolime neblizgėjo ir „Krepsininkas.net“ komanda, kurios žaidėjai ne vieną kartą tiesiog padovanojo kamuolį savo varžovams. Svečių ekipoje pastebimiausias buvo E.Masiokas, kuris veržliu žaidimu vis tempė ekipą į priekį, bet didesnės pagalbos iš komandos draugų nesulaukė. Matydamas, kad komanda pergalės jau nebepaleis, „Krepsininkas.net“ ekipos treneris aikštelėje paliko taip pat tik keturis žaidėjus. Tiesa, buvo likę žaisti jau tik pusė kėlinuko ir per likusį laiką šeimininkams pavyko išsaugoti turimą pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultat 72:63.

„Krepsininkas.net“ komandos treneris po rungtynių kalbėjo: "komanda sužaidė tikrai prastai, matyt, koją pakišo tai, kad varžovai liko tik keturiese, o mūsų žaidėjai patikėjo, kad nebus sunku. Taip pat komandos draugo trauma privertė susitelkti visą "Kolpingo Kolegijos" ekipą, kurios žaidėjai rugntyniavo labai gerai, bet svarbiausia, kad mums pavyko iškovoti pergalę."

"Krepsininkas.net": Dovydas Baranauskas – 26 tšk., Justas Petkevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Osvaldas Sarpalius – 17 tšk. (5 rezult. perd.)

"Kolpingo kolegija": Edvinas Masiokas – 37 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Aldas Daubaras – 17 tšk., Deimantas Sargūnas – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„Kolpingo kolegija“ nepasipriešino „Sporto manijos -2“ komandai. (2014 sausio 02 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kolpingo Kolegija“ antrąkart nugalėjo „Green Death“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„Kolpingo kolegija“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Green death“ ekipą. (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:34 val.)Atkaklioje kovoje „Dumblo“ ekipa nugalėjo „Krepsininkas.net“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 02:15 val.)Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Kolpingo Kolegija“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kaišiadorims“ (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:23 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „Forto Amicus ‒ Diktum“ užtikrintai įveikė „Krepsininkas.net“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)„Kolpingo kolegija“ po atkaklios kovos palaužė „Sporto manija ‒ 2“ ekipą. (2014 vasario 15 d., šeštadienis, 18:18 val.)„Akademija“ nusileido komandinį žaidimą demonstravusiems „Krepsininkas.net“ žaidėjams (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:00 val.)„ICE“ sulaužė „Kolpingo Kolegiją“ per dešimt minučių (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 23:06 val.)