BC „Straight“ vs Simple (90:56)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Simple“ krepšininkus

2014 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 00:14 val., peržiūros: 1303

Vasario 5 dieną Petrašiūnų vidurinėje mokykloje įvyko C lygos reguliariosios U pogrupio rungtynės tarp BC "Straight" (šeimininkai) ir "Simple" (svečiai) ekipų. Pirmajame kėlinyje stipresni buvo šeimininkų krepšininkai, kurie po kėlinio pirmavo 34:16. Antrame kėlinyje šeimininkai ir toliau dominavo 49:33. Trečiame kėlinyje BC "Straight" dar labiau padidino savo persvarą 73:45. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir šeimininkai šventė nesunkią pergalę rezultatu 90:56.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį puikiai pradėję šeimininkai pirmavo net 18:4, o kėlinio bėgyje jų persvara buvo išaugus iki beveik dvidešimties taškų (25:6). Kėlinio pabaigoje svečiai šiek tiek susiimė ir neleido šeimininkams toliau tolti. Po pirmojo kėlinio rezultatu 34:16 pirmavo BC "Straight".

Antrame kėlinyje svečiai toliau nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui, tačiau ir patys smarkiai pagerino savo žaidimą puolime, o ro dėka laimėjo kėlinį 17:15 ir šiek tiek sumažino turimą deficią. Po antrojo kėlinio 49:33 toliau pirmavo BC "Straight".

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėta atkarpa 11:4, o vėliau dar viena 10:0 ir skirtumas tarp komandų jau siekė beviek 30 taškų (70:41). Iki kėlinio pabaigos šeimininkai nesugebėjo pasiekti 30 taškų persvaros ir kėlinys baigėsi rezultatu 73:45.

Ketvirtasis kėlinys buvo tiesiog formalumas ir tiek viena tiek kita komanda kėlinyje per daug nebandė kažko keisti. BC "Straight" šventė pergalę 90:56.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė noras atsirevanšuoti už praeitas pralaimėtas rungtynes. Pradėjome žaisti susikaupę nuo pat rungtynių pradžios"

"Simple" treneris sakė: "Priešininkų komanda puikiai pataikė, neapdengėm jų komandos lyderių. Jų puiki pradžia išmušė mus iš vėžių, manau, tai lėmė pralaimėjimą"

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 43 tšk., Laimonas Garnelis – 14 tšk., Gytis Jasenauskas – 8 tšk.

Simple: Andrius Vainorius – 12 tšk., Eduardas Katerinič – 12 tšk., Paulius Vaitiekūnas – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Malinauskas – 10 tšk.

„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus. (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:45 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)BC „Straight“ susitvarkė su „Naujokais“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „Straight“ susitvarkė su „Veiverių Amberiu“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:14 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)„Lituanicos“ komanda iššvaisčiusi dviženklį pranašumą pralaimėjo „Simple“ krepšininkams (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 00:25 val.)BC „Straight“ tik dvikovos pabaigoje nukovė „VU KHF“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:34 val.)„VU KHF“ lengvai susitvarkė su „Simple“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 00:00 val.)Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Straight“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 16:19 val.)