Kolegos vs Simple (72:56)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 24 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Komandinis „Kolegų“ komandos žaidimas atvedė juos į pergalę prieš „Simple“

2014 sausio 24 d., Penktadienis, 23:15 val., peržiūros: 1532

Šiandien (01.24d.) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Kolegos" ir svečių "Simple" krepšininkų. Nei vieno kėlinuko nelaimėję "Simple" ekipa neturėjo daug šansų įkasto varžovams, nes su kiekviena minute rezultatas tik didėjo, kol galiausiai pasiekė gan solidų, kuriuo ir pralaimėjo svečiai (72:56).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų taškais, tačiau jau netrukus "Simple" atsakė tris kartus stipresniu smūgiu. Visgi neilgam. Tik pajutus, kad rungtynės gali nebūti tokios lengvos "Kolegos" komandos krepšininkai greitai ėmėsi spręsti problemos. Jų atakos darėsi vis tikslesnės, greitesnės, o ir gynyba pavyko pagerinti, tad po kėlinio jie jau buvo priekyje rezultatu (25:18).

Antrasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus, abi komandos neperžengė dviženklio taškų kiekio, tačiau šeimininkams tai nebuvo labai svarbu, kadangi būtent jie pirmavo, o laikas spaudė "Simple" ekipą. Pastarųjų žaidimas atrodė kiek padrikas, žaidėjai nelabai rado savo vietą aikštėje, tad daug kamuolių skriedavo tiesiog į "OUT". Po kėlinio (9:8).

Trečiasis kėlinys kaip ir visi kiti priklausė "Kolegos" komandos naudai. Jų žaidiams buvo aštresnis, daugiau atakų baigdavo iš po krepšio. Tiesa, "Simple" žaidėjas P.Vaitiekūnas puikiai tvarkėsi po krepšiu, tačiau jo vieno pastangų buvo maža. Jis blokavo net keturis metimus, bei puikiai kovojo po lenta, tad tai šeimininkams sutrugdė dar stipriau "sumušti" varžovus, po kėlinio (20:15).

Paskutinis kėlinukas jau nieko nepakeitė, kadangi tam jau reikėjo mini stebuklo ar sensacijos, nes komandų demonstruojamas žaidimas iš pagrindo buvo skirtingas. Taigi paskutinio ketvirčio švilpukas skelbė "Kolegos" komandos pergalę rezultatu (72:56).

Kolegos: Vilius Valentinas – 24 tšk., Lukas Jasevičius – 19 tšk., Adomas Gendvilas – 10 tšk.

Simple: Remigijus Malakas – 14 tšk., Paulius Vaitiekūnas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Malinauskas – 10 tšk.

„Kolegos“ iškovojo pergalę prieš „BC Straight“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)Veiverių „Amberis“ įrodė pranašumą prieš „Simple“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:13 val.)SK „Mattas“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo „Simple“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:49 val.)„VU KHF“ lengvai susitvarkė su „Simple“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 00:00 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Lituanicos“ komanda iššvaisčiusi dviženklį pranašumą pralaimėjo „Simple“ krepšininkams (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 00:25 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė „Elektromontuotojas“ (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 22:11 val.)„Kolegos“ po dramatiškos kovos įveikė „VU KHF“ ekipą (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 00:30 val.)"Kolegos" pasiekė įtikinamą pergalę prieš "Baltic Logistic Solutions" (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:12 val.)