Remza & Adotas vs Kulautuva (84:78)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Kovoje iki paskutinių sekundžių sėkmė buvo „Remza & Adotas“ komandos pusėje

2014 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 23:39 val., peržiūros: 1215

Sausio 23 dieną, 20.45 val., T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Remza & Adotas" (šeimininkai) ir "Kulautuva" (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, iš pradžių dešimties taškų pranašumą pasiekė šeimininkai, bet "Kulautuva" nepastebimai priartėjo ir netgi pradėjo tolti. "Remza & Adotas" sugebėjo dar kartelį sugražinti intrigą ir paskutinėmis minutėmis abi komandos sutelkė visas jėgas pergalei pasiekti. Šį kartą lemiamais momentais tikslesni buvo šeimininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:78.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie be klaidų atakavo iš dvitaškio zonos ir ėmė sparčiai tolti. "Kulautuvos" žaidėjams prireikė šiek tiek laiko, kol apsiprato aikštelėje, bet pataikius keletą metimų komandos puolimas išsijudino ir svečiai jau lipo "Remza & Adotas" ekipai ant kulnų. Susitikimui įsibėgėjus abi komandos dažnai pažeisdavo taisykles, krepšininkai nevengė kieto žaidimo, tad kliuvo ir rungtynių teisėjams, kurie sulaukdavo nepasitenkinimų po praktiškai kiekvieno nors kiek abejotino sprendimo. Artėjant ilgajai pertraukai "Kulautuva" nepastebimai priartėjo ir rezultatas po dviejų kėlinukų buvo lygus 37:37.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje ėmė dominuoti svečiai, kurie pataikė labai svarbių tolimų metimų, o fantastiškai žaidusio L. Čekavičiaus dėka netgi pasiekė 8 taškų pranašumą. Vistik "Remza & Adotas" neketino pasiduoti anksčiau laiko ir pakilo į lemiamą kovą. Puikiai žaidusių R. Baliūno ir N. Čekaičio vedami šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir rungtynių pabaigoje vėl viskas prasidėjo iš naujo. Komandos į įvykius aikštelėje reagavo labai emocingai, bet aistroms nurimus geresnėje situacijoje atsidūrė "Remza & Adotas" ekipa. Šeimininkai pataikė kelis svarbius metimus, sėkmingai apsigynė ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:78.

Nugalėtojų komandos komentaras: "rungtynės buvo labai prastos, sužaidėme turbūt blogiausiai per visą sezoną, bet svarbiausia pavyko laimėti".

Remza & Adotas: Narūnas Čekaitis – 25 tšk. (22 atk. kam., 6 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 21 tšk. (12 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 13 tšk., Arūnas Abromaitis – 12 tšk.

Kulautuva: Liudas Čekavičius – 30 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Latvelis – 18 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Šarūnas Urbaitis – 7 tšk.

Puiki rungtynių pradžia „Remza & Adotas“ komandai padėjo pasiekti pergalę (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis pergalę išsaugojo „Remza & Adotas“ (2014 kovo 11 d., antradienis, 23:33 val.)Neužteko „vaistinė.lt“ ekipos pastangų įveikti „Remza & Adotas“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:32 val.)Kovingai nusiteikę „vaistinė.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Adotas“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Atsisakiusi žaisti „Remza & Adotas“ padovanojo pergalę „Kulautuvai“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Remzą & Adotą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 23:46 val.)Nesulaikomai žaidusio Tado Dudzevičiaus vedami „Remza & Adotas“ krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2014 vasario 25 d., antradienis, 22:20 val.)„Remza & Adotas“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 sausio 02 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Klaidos ketvirtajame kėlinyje neleido „Remza & Adotas“ pakovoti dėl pergalės prieš „Galera“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 01:24 val.)Tik 5 -iese rungtyniavę „ASU“ pasiekė revanšą prieš „Remza & Adotas“ ir žengia į aštuntfinalį (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:00 val.)