Milovanas vs Kauno švogeriai (73:101)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno švogeriai“ iškovojo triuškinančią pergalę

2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 01:07 val., peržiūros: 1262

Trečiadienį, sausio 29 dieną, Saulės gimanzijos sporto salėje įvyko C lygos, antro etapo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Milovanas" (šeimininkai) ir "Kauno švogeriai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Kauno švogeriai" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir su kiekvienu kėlinuku įrodinėjo savo pranašumą, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu - 73:101.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą ( 4:9). Aikštelės šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o "Kauno švogerių" atotrūkis padidėjo iki 9 taškų. A.Leonavičiaus taiklus tritaškis metimas apmažino "Milovano" ekipos skirtumą iki 7 taškų – 16:23.

Antrąjį ketvirtį "Kauno švogeriai" pradėjo "sausa" atkarpa 14:0, kur pranašumas išaugo iki 21 vieno taško , o po keletos minučių ir iki 26 taškų ( 20:46). Antrojoje pusėje svečių puolimas šiektiek apstojo, tačiau šeimininkams pavyko tik trimis taškais sumažinti skirtumą – 32:55.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviu žaidimu. Abi komandos demonstravo greitą krepšinį. "Milovano" ekipa vis stengdavosi sumažinti skirtumą, tačiau svečiai iškart atsakydavo tuo pačiu , ir "Kauno švogeriai" prieš paskutinį ketvirtį išlaikė 21 taško pranšumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 56:77.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Kauno švogeriai" nieko nelaukė pradėjo spurtuoti ir padidino pranašumą iki 31 taško ( 61:92). Aikštelės šeimininkams pavyko užpulti keletą greitų atakų, tačiau skirtumas sumažėjo tik iki 26 taškų. S.Kilinksas pelnė šimtąjį "Kauno švogerių" tašką ir kur atstatė 29 taškų pranašumą. Triuškinančią pergalę iškovjo "Kauno švogerių" ekipa, rezultatu – 73:101.

Milovanas: Deivydas Leonavičius – 20 tšk., Dominykas Apšega – 14 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Edgaras Tarasovas – 11 tšk., Vilius Narbutas – 10 tšk.

Kauno švogeriai: Rokas Sapalas – 25 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Laimutis Rekštys – 18 tšk., Ruslanas Zaverucha – 14 tšk., Edvinas Guobis – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Vabalas – 12 tšk., Aurimas Miliūnas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno švogeriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„Kauno švogeriai“ nesunkiai įveikė „Sportiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Kauno švogeriai“ po didžiosios pertraukos pranoko „ASU“ ekipą (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:11 val.)Puikus kėlinys atnešė „Kauno švogeriams“ pergalę (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Kauno švogeriai“ be vargo įveikė „Savus“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno Švogeriai“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:01 val.)„Kauno švogeriai“ tik du kėlinius vargo prieš „ASU“ ekipą. (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Kauno švogeriai“ lengvai įveikė „SportoLinija.lt“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)