Transalmis vs Garliava (89:48)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Transalmis“ nesunkiai susitvarkė su „Garliava“

2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1293

Šiandien (11.04d.) Kauno kolegijos sporto salėję įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Transalmis" ir svečių "Garliavos" krepšininkų. Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo įrodinėti, kad yra stipresni už šiandieninius varžovus, bei pradėjo kaupti savo persvarą. Tuo tarpu svečių ekipa vis nesurado savo žaidimo, ir negalėjo apsiginti nuo "Transalmis" komandos atakų, o tai ir lėmė solidžią jų persvarą rezultatu (89:48).

Pirmasis kėlinukas, o tiksliau pirma rungtynių pusė buvo vienokia, o antra lygi. Nuo pat pirmųjų minučių "Transalmis" smogė varžovams atkarpa (10:0) ir tai jau šį tą leido spręsti apie šiandienos rungtynes, tačiau svečiai netruko atsakyti 5 taškais, taip nukirsdami varžovų persvarą per puse. Visgi, iškart po to prasidėjo dar vienas šeimininkų spurtas, ir vėl (10:0), tokių dviejų atkarpų pakako, kad turėti įtikinamą persvarą bei laimėti kėlinį rezultatu (25:7).

Antrasis ketvirtis labai daug nesiskyrė nuo pirmojo rezultato atžvilgiu. Tik tiek, kad šeimininkų atkarpos jau nebuvo tokios didelės, kaip prieš tai. Esminis dalykas dėl ko tas skirtumas vis augo, itin prastas svečių pataikymas iš žaidimo, jie prametė galybę metimų iš dviejų taškų zonos, kuriuos dažniausiai žaidėjai pataiko. Beje, pastarųjų gynyba irgi neblizgėjo, "Transalmis" tiesiog neturėdavo problemų puolime, po kėlinio (24:11).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje jau kiek pasikeitė. "Transalmis" nustojo taip tolti nuo varžovų, o pastarieji pradėjo geriau dirbti gynyboje. Nors ir šio ketvirčio laimėti "Garliavai" nepavyko, tačiau jau jų žaidimas buvo kiek pasitaisęs. (19:11)

Ketvirtas kėlinukas kėlinukas jau buvo aišku, kad formalumas ir vienai ir kitai komandai, reikėjo tik išsiaiškinti kokiu skirtumu viskas pasibaigs. "Transalmis" susidorojo su priešininkais ir šiame ketvirtyje, tačiau jau tik 2 taškais. Tai galėjo lemti tiek atsipalaidavimas, tiek geresnis varžovų žaidimas, kurie iki pat galo kovojo iš visų jėgų nenuleisdami rankų, visgi galutinis teisėjo švilpukas skelbė šeimininkų pergalę (89:48).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris kalbėjo : "Na, ką čia ir pasakyti... Visgi nežaidėme gerai, taip kaip galime. Neišpildime derinukų, reikia treniruotis, o šiaip tai ir tikėjausi laimėti ant tokio skirtumo, kokio laimėjome" pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo treneris.

Transalmis: Vytis Bulkevičius – 16 tšk., Elvinas Vaičiunas – 15 tšk., Martynas Kenstavičius – 13 tšk., Elvinas Ušpicas – 13 tšk.

Garliava: Julius Demenius – 15 tšk., Mantas Šimkevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Geraldas Janavičius – 7 tšk.

„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Transalmis“ neturėjo vargo su „Lapėmis“ (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 18:13 val.)„Transalmis“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Vaistinė.lt“ penketukas įveikė „Garliava“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:36 val.)Elektrėnų „Senoji Versmė“ neturėjo vargo su „Garliava“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Komanda X“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 21:15 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė „Garliavos“ komandą (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Įtemptose rungtynėse „Transalmis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Kauną“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 12:54 val.)„Transalmis“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:25 val.)