Transalmis vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (81:65)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Transalmis“ ketvirtame kėlinuke galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų

2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val., peržiūros: 1329

Lapkričio 11 dieną, 19.15 val., "Kauno Kolegijos" mažojoje sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Transalmis" (šeimininkai) ir Elektrėnų „Senoji versmė“ (svečiai). Rungtynių pradžioje labai galingai sužaidė "Transalmis" ir greitai pasiekė dviženklį pranašumą, vistik vėliau svečiai pademonstravo didelį kovingumą bei sugebėjo pasivyti varžovus. Tačiau nesulaikomai žaidusio A.Malinausko vedami šeimininkai antrą kartą spurtavo, pasiekė solidų pranašumą ir ketvirtame kėlinuke įtikinamai atitrūko nuo savo priešininkų. Susitikimas baigėsi rezultatu 81:65.

Rungtynes labai galingai ir tiksliai pradėjo šeimininkai, kurie taikliai metė iš visų aikštės vietų ir palaikė milžinišką žaidimo tempą. Tuo tarpu „Senosios versmės“ krepšininkai irgi išpildydavo savo atakas neblogai, bet keletą kartų kamuolys tiesiog išsisuko iš lanko, o vėliau svečių puolimas išsiderino, komanda pradėjo klysti, o varžovai tik to ir laukė – greitų atakų seriją vainikavo puikiai žaidusio A.Malinausko dėjimas. Tuo momentu "Senosios Versmės" komandos kantrybė trūko, o paprašyta minutinės pertraukėlė padėjo stabilizuoti padėtį aikštelėje. Negana to antrame kėlinuke svečiai jau atrodė atsigavę ir po truputį didino savo apsukas. Į aikštelę įžengę atsarginiai "Transalmio" žaidėjai nesugebėjo palakyti tokio pat gero tempo ir intriga sugrįžo. Svečiai netgi sugebėjo pasiekti vieno taško pranašumą, bet tai buvo viskas. Netrukus po sudėties korekcijų "Transalmis" ėmė tolti ir prasidedant ilgajai pertraukai komandas skyrė jau 8 taškai. "Transalmis" pirmavo rezultatu 45:37.

Antroje rungtynių pusėje kurį laiką vyko labai nerezultatyvus žaidimas, komandos keitėsi klaidomis, bei niekaip nesugebėjo prisitaikyti metant iš žaidimo. Nerezultatyvus žaidimas buvo naudingesnis svečiams, kurie nepastebimai artėjo, kol skirtumas pasiekė 4-5 taškų ribą. Tai buvo tarsi ženklas šeimininkams, kurie dar kartą sulaukti intrigos nenorėjo. Po sekusio spurto 9:0 "Transalmis" jautėsi daug saugiau, o senkantis laikas laidojo paskutinias elektrėniškių viltis. Rungtynių pabaigą užtikrintai ir protingai sužaidę šeimininkai pasiekė solidžią pergalę, laimėdami rungtynes rezultatu 81:65.

"Transalmio" komandos lyderio A.Malinausko mintys po pergalės: "po trijų pirmų pergalių buvo pirmas sunkesnis varžovas, galima sakyt pirmos rimtos varžybos mums, kurios pavyko visai neblogai. Dar yra taisytinų dalykų, bet einame gera linkme ir gerinam savo žaidimą".

"Transalmis": Andrius Malinauskas – 22 tšk. (17 atk. kam., 9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gintaras Sabas – 17 tšk., Elvinas Vaičiunas – 13 tšk., Rokas Imbrasas – 10 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Mantas Macikas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Bočkovas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Makūnas – 10 tšk.

„Elektrėnų senoji versmė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Green Death“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Transalmio“ pergalių odisėja tęsiasi (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Transalmis“ tik paskutiniame ketvirtyje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Transalmis“ toliau neklumpa (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Transalmis“ pirmenybėse startavo pergalingai (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Kaišiadorys“ įveikė namuose žaidusius Elektrėnų „Senosios versmės“ komandą. (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 17:44 val.)„Lapės“ neturėjo vilčių prieš Elektrėnų „Senąją versmę“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:01 val.)Intrigą atkūręs „Transalmis“ vis dėlto krito ir prieš „Kauną“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Transalmis“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:44 val.)